Šta je novo?

S20,s10 ili note10

venom2

Slavan
Učlanjen(a)
05.11.2013
Poruke
1,122
Poena
210
Sta kupiti od izabranih?Problemi navedenih?Baterija vidim da je nikakva kod svih,koliko izvucete sot-a?Dajte misljenja jer nisam pametan sta uzeti a bez fona sam.
 
S10 lite koliko sam upoznat ima super bateriju

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
I takođe je ogroman, čovek napisa da mu dimenzije tog tipa ne odgovaraju!

Realno sve se svelo na to da je ip 11 pro jedini omanji telefon sa dobrom autonomijom...mada vidh nedavno i da u ip temi pojedini kukaju

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Jabuka nikako,ma koliko kompaktan bio,ima cerka 11ticu,navikao na android.S10lite ogroman.Nisam pametan.Razmisljam i da se vratim na obican p30 ali....
 
Sve receno.Jos bih dodao i zamrzavanje gugla,chroma,youtuba...
Elem,prelomio i uzeo s20[emoji23].Plasio se tog pregrejavanja,ovog,onog...Vidim da baterija nije sjajna ali evo maltretiram ga dva sata i fon nije toliko vruc koliko sam citao.Na prvu loptu,p30pro oduvao sa kamerom.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Sve receno.Jos bih dodao i zamrzavanje gugla,chroma,youtuba...
Elem,prelomio i uzeo s20[emoji23].Plasio se tog pregrejavanja,ovog,onog...Vidim da baterija nije sjajna ali evo maltretiram ga dva sata i fon nije toliko vruc koliko sam citao.Na prvu loptu,p30pro oduvao sa kamerom.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
Pa eto a ovamo govore ne moze se drzi kolko se pregreva ovo ono,jesi uzeo obican s20 ili plus?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
U temi za S20 vlasnici ga popljuvase, a ima slicnih tema o pregrevanju i na Samsungovom forumu. Sada, koji je to precenat primeraka, posto obicno oni kojima sve ok radi ni ne komentarisu nista.

Ali bih uzeo nesto sa boljom baterijom od SE, ovaj S20 mi je povoljan na mojoj tarifi, izadje me sa tarifom kao da ga kupim u ovlascenoj prodavnici + imam broj. U kupovini za gotovinu bih gledao iPhone 11 ili Note 10. 11 ima najbolju bateriju, ali je dosta glomazan, ne znam ni sam.
 
Jedino što mogu da ti kažem za s i n serije od 10 pa nadalje je da kupiješ sa snap soc-om ako već daješ keš! N10 ću imati ja u oglasima za par dana i pod uslovom da kolega @marinko98 odustane od kupovine (ali moj je exy nesretni). [emoji6]

Sent from my OnePlus 8 Pro
 
U sustini, samo sam video ovaj S20 na akciji ali me posle ubili u pojam sa komentarima na forumu. A svidja mi se telefon, iPhone 11 mi deluje dosta glomaznije, ali ne bih da se vezujem na dve godine opet za nesto u cemu necu uzivati (pregrevanje, baterija...). Note 10 bih probao zbog olovcice.
 
Druze i ja zamalo da ne uzmem s20 zbog foruma i komentara.Sreca pa prelomio i uzeo.Prezadovoljan telefonom.Navikao na losu bateriju sa s10e pa mi je na s20 baterija super,izdrzi mi od 7 do 21h uz nekih 5-6 sati sota.Nisam na 4g sto vidim da i najvise srce bateriju.O pregrevanju necu ni da pisem,jer ga i nema,sve u granicama normala.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
5-6 sati SoT ? 6 sati ekrana je naučna fantastika za Note 10+ sada leti i ako ste van kuće. U kućnim uslovima na wifi da, dođe do 6 sati pod staklenim zvonom. On upravo zbog baterije beži od iP SE.

Predlog, obzirom da sve koje razmatraš nisu šampioni sa baterijom (osim iP11), kupi koji ti se najviše sviđa pod uslovom da imaš mogućnosti da se dopuniš, kupi još jedan punjač u rezervi da imaš na poslu ili kolima i rešio si probleme. Ako baterija gura ceo dan lako ćeš prodati punjač ili ostaviti u rezervi.
 
Poslednja izmena:
Kao sto napisah,nisam na 4g.I da,izvucem toliko.Slikacu veceras.Ip11 ima cerka,cigla bre.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno