Šta je novo?

Mi 10 lite Vs Mi Note 10 lite?

bakee

Čuven
Učlanjen(a)
11.11.2002
Poruke
88
Poena
609
Pozdrav svima, mala nedoumica koji tel uzeti od ova dva ili možda još neki predlog?
Tražio Mi9T ali trenutno tu (u D) samo na Ebay nasao novu za preko 400eu za 128gb preskupo.
Mi 10 lite i mi note 10 lite obe 128gb sa 6gb rama su oko 330eu.
Što se tiče upotrebe ništa specijalno ( koristim još uvek huawei p10lite star preko 3g pa baterija popusta polako ali inace zadovoljan sa telefonom) .


Tapatalkkal küldve az én WAS-LX1A eszközömről
 
Mi note 10 Lite, objektivno bolji paket kao celina. Samo za 330e sa 128gb je ok ako iskopas negde sa dvogodisnjom garancijom, to nemoj da placas toliko na crnjaka. Ima ih za ispod 300e sa 128gb.

Za 330-340e se nalazi A71 po oglasima sa garancijom operatera, fon koji je u svemu on par sa note 10 lite, osim nesto slabije autonomije i ta izrada od plastike, ali svejedno ide u case.

Ja bih svakako isao na Mi Note 10 Lite zbog MIUI-a, elegantniji mi je fon od A71 i uzeo bi na crnjaka, ali ne za taj novac, to je puno.
 
Mi 10 Lite - ravan ekran + malo jači hardverski + 5G model.
Note 10 Lite zakrivljen ekran + jača baterija. Koga nervira zakrivljen ekran ili nece da se juri sa staklenim zastitama Mi 10 Lite definitivno. Meni je to najbitnija razlika, obzirom da su hardverski oba odlična.
 
Kakve mane ima zakrivljen ekran(ima li)?
Lično nikad ga nisam koristio, optički ne bi mi smetao.

Tapatalkkal küldve az én WAS-LX1A eszközömről
 
Na kraju ipak za malo više novca (399eu) ali puno više slobodnog prostora i jači telefon uzet Poco F2 pro 8/256gb. Prvi utisci su odlični ,hvala na sugestijama. I veliki pozdrav za marinko98 ..

Tapatalkkal küldve az én POCO F2 Pro eszközömről
 
Ne , Saturn (D) sa popustom od 111eu... Normalna cena bi bila 510eu,što premašuje dosta moj budžet.

Tapatalkkal küldve az én POCO F2 Pro eszközömről
 
Nazad
Vrh Dno