Šta je novo?

Hisense tv problem

jojban

Slavan
Učlanjen(a)
28.01.2009
Poruke
21
Poena
305
Poštovani imam jedan problem koji nikako da rešim,a tiče se Hisense tv? Imam model Hisense tv H43A6100 4K.Ne znam gde bi i kome više mogao da se obratim za pomoć,jer sam se obraćao i Hisense.rs...i njihovom servisu i još nekim adresama Hisense po svetu i NIKO mi nije pomogao!!! Moj problem je "roditeljska kontrola"...Od skora koristim Supernova kablovsku i umesto risivera koristim karticu C+ modul.Imam full paket i imam code od provajdera sa kojim "bi trebalo" da mi se otvore SVI kanali?! Tu nastaje problem, Hisense ili ti moj TV to ne dozvoljava??? Karticu sam probao u više drugih TV-a i sa kodom od provajdera svi kanali su otvoreni za razliku od mog TV-a?! Pokušao sam sa štelovanjem,isključio sam tu famoznu roditeljsku kontrolu na tv-u i NIŠTA...ne otvara kanale? Vraćao sam tv na fabričko podešavanje i ko zna šta sve nisam pokušavao i ne radi pa to ti je...Da li postoji način da se to reši ili ne? Inače veoma sam razočaran sa ovim tv-om i to ne samo zbog ovoga već i zbog samo OS...koji je blago rečeno bez veze...osim favorizovanih par stvari ništa od bilo kojih često korišćenih programa ne radi...Bio bih Vam veoma zahvalan ako biste mogli da mi pomognete oko rešavanja mog problema jer nisam trenutno u mogućnosti da ga bacim u kantu za đubre i kupim neki od pravih tv-a....što ću svakako uraditi čim mi se ukaže prilika...Hvala...
 
Nazad
Vrh Dno