Šta je novo?

Periferni uređaji Bezicne slusalice za kompjuter 100-130 EU

Miševi, tastature, štampači, skeneri i sl.

Mario88bg

Poštovan
Učlanjen(a)
09.05.2017
Poruke
8
Poena
51
Pozdrav,


Trazim bezicne slusalice za kompjuter (sa mikrofonom) do 100 evra (130 ako je bas razlika u kvalitetu/trajanju).

Kvalitet zvuka nije TOLIKO bitan posto verujem da se korektan ocekuje u tom cenovnom rangu a pritom nisam neki audiofil. Najbitnije mi je da su izdrzljive, pouzdane i dobavljive u Srbiji (BG licno preuzimanje, ostatak postom).


Svaka preporuka je dobrodosla. Hvala unapred!
 
Pogledaj JBL 500BT.

Cena je oko 50e. Dobar zvuk, dobar mic, baterija traje 16h, lagane su za nosenje, rade i sa telefonima i sa laptopom bez greske vec skoro godinu dana.

Ima ih kod nas.
 
sennheiser hd 4.40 нема грешке, користим их већ више од годину дана и много су добре, звук, батерија... немам ни једну замерку.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Pogledaj JBL 500BT.

Cena je oko 50e. Dobar zvuk, dobar mic, baterija traje 16h, lagane su za nosenje, rade i sa telefonima i sa laptopom bez greske vec skoro godinu dana.

Ima ih kod nas.

Hvala za preporuku. Malo sam pogledao po netu, cini se da zaista jesu koliko para toliko muzike. Trenutno su mi backup opcija ukoliko ne nadjem nesto "izvanredno" u ovom cenovnom rangu.
 

Hmm, nisam imao srece sa JBL slusalicama do sada pa mi se bas i ne daje toliki novac na njih. Da li je to nesto sto bi preporucio na osnovu svog iskustva sa njima?

sennheiser hd 4.40 нема грешке, користим их већ више од годину дана и много су добре, звук, батерија... немам ни једну замерку.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

Gledao po netu, nahvalise ih...ali nema na stanju kod nas a izgleda se vise ne proizvode. Pronasao sam "Sennheiser HD 350 BT Wireless" za 11 900 RSD ali na par riveiw-ova ih ocenise kao poprilican downgrade u odnosu na 4.40 a 4.50 su preko 21 000 RSD, daleko iznad cenovnog ranga. Sta mislis o HD 350?
 
Imas i ove Sony za 113e na KP. Ne znam da li su zvucno bolje od HD 4.40, verovatno su ''tu negde''. Kazu da su malo udobnije i da je autonomija baterije malo bolja.

HD 4.40 ce mozda uskoro imati na stanju jedna dobro poznata prodavnica (P), za 9900 din, pa mozes da ih kontaktiras.
 
Inace, ne smeta mi ni open mic posto bih ih koristio u kuci. Stavise, da su dobavljive u Srbiji, CORSAIR VOID PRO RGB Wireless bih vec pazario : )

Imas i ove Sony za 113e na KP. Ne znam da li su zvucno bolje od HD 4.40, verovatno su ''tu negde''. Kazu da su malo udobnije i da je autonomija baterije malo bolja.

HD 4.40 ce mozda uskoro imati na stanju jedna dobro poznata prodavnica (P), za 9900 din, pa mozes da ih kontaktiras.

Ako mislis na prodavnicu koja se zavrsava sa ER, oni su mi i rekli da se HD 4.40 vise ne proizvodi. Pogledao sam 1 review za Sony, jos malo cu prosarati net pa cu se raspitatit na K P. Hvala!
 
Nisam uspeo da pronadjem te slusalice kod nas :/ Imas li info iz prve ruke kakve su?
Imas ih u Comtrade-u. Ja sam gledao testove na YT pa slobodno baci pogled da ti ne prenesem nesto pogresno. Koliko sam mogao da zakljucim dobre su.
Ja dugo merkam Marshall Major 3 i nikako da ih uzmem jer je malo jaca cena i uvek mi iskoci nesto gde moram da potrosim novac. I sad sam video ove Jabra Move i kontam da je to sve slicno.
Ja recimo ne bih uzeo one slusalice sto prekrivaju celo uvo. Mislim da ne bi bilo prijatno nositi ih pri velikim temperaturama.
 
Imas ih u Comtrade-u. Ja sam gledao testove na YT pa slobodno baci pogled da ti ne prenesem nesto pogresno. Koliko sam mogao da zakljucim dobre su.
Ja dugo merkam Marshall Major 3 i nikako da ih uzmem jer je malo jaca cena i uvek mi iskoci nesto gde moram da potrosim novac. I sad sam video ove Jabra Move i kontam da je to sve slicno.
Ja recimo ne bih uzeo one slusalice sto prekrivaju celo uvo. Mislim da ne bi bilo prijatno nositi ih pri velikim temperaturama.

U pravu si, ima ih u C. Pogledao sam koji review, fino su ocenjene ali me nekako vise vuku 2 Sony modela predlozena u ovoj temi. Jos samo vagam koliko novca zaista zelim da potrosim : )



Sto ne Sony WH-CH510B? Baterija 35 sati, 7000 kostaju. Ja planiram njih da uzmem za telefon
Pogledajte prilog 288207

Pogledah review gde su ih (nepravedno) uporedjivali sa znatno skupljim WH-CH700N. Korisnici mahom imaju pozitivna iskustva sa WH-CH510B, jedino sto kazu da su malo nekvalitetno pravljene, kao i svaki budzet komad. Treba razmotriti odnos cene i kvaliteta ta dva modela.
 
Inace, ne smeta mi ni open mic posto bih ih koristio u kuci. Stavise, da su dobavljive u Srbiji, CORSAIR VOID PRO RGB Wireless bih vec pazario : )
Ja ih imam godinu dana doduše klinac ih koristi mnogo više nego ja često se desi bez ikakvog razloga da se isprazni baterija, a isto neće uvek ni da se napuni do kraja. Pisao sam i podršci oni su upoznati sa tim problemom, ali do sada nisu našli rešenje.
Što se tiče kvaliteta zvuka i mikrofona nema apsolutno nikakvih primedbi.
Ja sam ih platio 100 na KP


Sent from my LIO-L29 using Tapatalk
 
AKG Y500, solidan zvuk, 30ak sati autonomija, on ear, i zbog toga što su išle kao poklon uz Samsung telefone, mogu se naći fino ispod 100e na oglasima.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Sto ne Sony WH-CH510B? Baterija 35 sati, 7000 kostaju. Ja planiram njih da uzmem za telefon
Pogledajte prilog 288207

Prvo, nisu u istom cenovnom rangu. To sto u Srbiji napucaju cene u odnosu na EU, to je neka druga prica.

Jedinu prednost koju ima ovaj model naspram JBL, je veca baterija. Kvalitet izrade i zvuk je na strani JBL modela.
 
Da li je neko koristio model Steelseries Arctis 3 Bluetooth?
Planiram njihovu kupovinu zbog močućnosti bluetooth povezivanja sa TV-om (LG) i mobilnim telefonom i žičnim povezivanjem na PC.
Kakav je kvalite izrade i zvuka?
Na KP se mogu naći u rasponu od 115e do 130e.
 
https://www.amazon.com/Boltune-Cancelling-Headphones-Bluetooth-Microphone/dp/B07TWG64GR

Prosle godine naletim na Olx.ba lik prodaje robu sa njemackog Amazona.
Nov nove sluške, krenemo u cjenkanje i spusti mi na 22e sluške ukljucujuci dostavu.
Nakon par mjeseci koristenja, kupim još 3 komada po 20e kod tog lika.
2x meni i 2x paši/badzi.
Jedne imam na poslu a druge kući. Neda mi se nositi ih u rancu.
Baterija [emoji367] bas dugo drži ladno zaboravis kad si punio. , imaju ANC. Ako je ANC aktivan izgura tipa 4 ili 5 sati. Mikrofon je mnogo bolji tokom razgovora ako je ANC aktivan, ne kupi okolnu buku i glasove.
45mm drajveri.
5min punjenja i ladno sat vremena slušanja.
Znači lik nam poklonio bukvalno sluške.
Kvalitet solidan.
Ako ti se ne bacaju pare, svaka preporuka za ove sluške.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pozdrav svima!

Razmišljam o kupovini bežičnih slušalica za komp pa mi malo nije jasno povezivanje. Vidim da velika većina ovih naglavnih BT slušalica i nema onaj USB modul (BT odašiljač) pa me interesuje kako spajate slušalice sa desktop računarom?
Ja jedino rešenje vidim u dokupljivanju tog modula posebno pa onda uparivanje sa tim. Ali, i ti moduli su 2'3k dinara.
Inače, planirao sam da uzmem JBL bt700 tune. Deluju mi ok.
 
Pricamo o onom USB stick-u?
 
ne znam sta bi ti rekao,ja imam lepa uskustva sa usb donglovima,ali iskreno nisam ih nikad za ista ozbiljnije od kontrolera koristio.generalno se drzim wlan\bt pretezno intel kartica sa polupanih laptopova ali toga imam kao pljeve pa nisam bas reper...ako bi kacio jos nesto sem slusalica ipak bi isao na ozbiljnije resenje poput takve neke kartice ili kombo wlan\bt pci-e x1 kartice sa alija...
 
Problem je što jedino usb dongle varijanta i ima da se kupi, a od nekog poznatijeg brenda ne dalje od 4.0 standarda.
Imaju neke 5.0 no-name varijante na KP ali ne znam kakvog je to kvaliteta.
 
Uzeo bih neke bezicne sluske jedino me brine lag tj. kasnjenje zvuka u odnosu na sliku koji se generalno javlja kada se na primer gleda nesto na Youtube.

Pa ako neko moze da podeli licno iskustvo iz prve ruke pomoglo bi dosta.

Hvala
 
Nazad
Vrh Dno