Šta je novo?

Kako i gde probati miša i tastaturu - pitanje fabričkog pakovanja.

duigor

Slavan
Učlanjen(a)
25.12.2004
Poruke
218
Poena
330
Za gejmerske proizvode je nešto manji problem ali se ispostavilo da kod office varijanti tastature i miša Logitech često pakuje u blister plastično pakovanje koje po meni nije adekvatno za probu miša.

Kolega i ja recimo razmatramo tastaturu MX Keys gde treba moljakati u radnjama da neko otvori pakovanje kako bi se tastatura probala. Slična situacija je i sa mišem kolegi za laptop igra MX Anywhere 2S koji dolazi u kutiji pa ako zamolimo možda ga i otvore ali ja gledam M705 Maraton ili M720 Triatlon koji dolaze u plastičnim blister pakovanjima. Kako i gde adekvatno probati miša govorim naravno o osećaju pod rukom pogotovo što nijedan od planiranih uređaja ne spada u kategoriju jeftinih osim možda M705 kao jeftiniji.

Ovo je jedan od primera siguran sa da ste se sa sličnim dilemama i problemima susretali.
 
Nema tu pomoći, ideš od radnje do radnje pa pitaš, mislim na ove velike, na frekfentnijim lokacijama, kod nekih možeš preko site-a da vidiš u kojim radnjam ima koji artikal na stanju pa pitaš telefonom, da ne šetaš mnogo. Da ti otvore teško, jedino samo ono što imaju otvoreno, tako je bilo kada sam kupovao miša. Kupovina miša je baš zeznuta, baš kao i kupovina monitora.
 
To je skoro nemoguće. Znam da neke radnje (mislim WW i Teh.... - to mu sad dođu iste radnje) su imale i otvorene tastature izložene. Vidi tamo, možda ti se posreći.

Ali mislim da ti je najbolja (jedina) solucija gledanje što više klipova na YouTube i onda online poručivanje onoga što želiš. Kad poručiš online imaš zakonski 14 dana pravo da vratiš proizvod bez objašnjenja.
Potencijalno ćeš se iscimati (jer posle treba i čekati da ti vrate novac) ali to je jedini način da isprobaš stvari.
 
I kad uđeš u vrzino kolo . . . samo cupkaš i to na suvo bez muzike, tzv. tupurac. Dok ti vrate pare proćiće najmanje mesec dana, pa poručuj ponovo.

Meni su u G. vratili pare posle 40 dana, kupljeno u jednoj radnji a povraćaj u drugoj randnji, hteo sam da mi vrate kako sam platio u kešu, a oni tražili račun da mi uplate, iz principa nisam hteo da dam račun jer sam platio u kešu i tako tražio povrat.
Pa zezanje pare u ponedeljak, pa u petak . . .
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno