Šta je novo?

DELL U2412M i na njemu mali tamni oblačić, da li se sprema oluja?

Jeremy

Čuven
Učlanjen(a)
15.11.2003
Poruke
644
Poena
619
Evo sad sam gledao i moram odmah reći da je star okruglo 9 godina:)
A blizu desne ivice u gornjem delu se pojavio taj tamni oblačić, izgleda kao neka prljavština. Slabo se vidi i uživo, nije da nešto mnogo smeta (vidi se samo kad je neka homogena boja, na nekoj boji manje, na nekoj više). Ali pojavilo se pre neki dan (u to sam siguran, jer bi video prilikom restarta). Znači za sada mi ne smeta, ali brine me da se ne proširi? Da počnem da spremam pare na vreme,) A kad smo kod toga, nisam pratio dugo tržište, vidim da se ovaj model ne samo prodaje još uvek, već je i na ceni. Neverovatno da ga za 10 godina nije pregazila konkurencija:zgran: Mada je konkurencija sa ovim odnosom stranica veoma slaba
 

Prilozi

  • IMG_20200722_224716.jpg
    IMG_20200722_224716.jpg
    1 MB · Pregleda: 143
Pa nije dobar znak svakako, prati da li se širi. Svakako spremaj lovu, po meni teško da će ići na bolje. A cene kod nas nisu realne, imaju zaostale modele pa ako uvale nekom to je to. Bilo bi dobro da slikaš to da vidimo. Da nisu mravi napravili gnezdo (smešno je ali se dešava češće nego što misliš)?
 
to lici na backlight, moze da izdrzi jos dosta, posto crkava jedna po jedna dioda. meni godinama na TV-u crkavaju.
A zamena takodje nije narocito skupa.
racunaj i da na losijim monitorima takve fleke imas odmah cim ga kupis, tako da se ne nerviraj, samo navikni da ne gledas to.
 
Ma ne nerviram se uopšte, ne bode oči i ne smeta, a i kao što rekoh nisam ga skoro kupio. Dobro je služio ovih 9 godina, a nadam se da će potrajati što kažeš još dosta. Nego sam samo malo zabrinut koliko će brzo da se širi... pa reko ako ima neko iskustva.
@weedman984 Nisam se potrudio da slikam jer nema ništa posebno da se vidi. Nisu mravi sigurno:) (a znam da se dešava da bubice uđu), prvo sam i pomislio da je nekako ušla neka prašina... Ali kao što rekoh na nekim bojama je izraženije na nekima ne (sad gledam na beloj se uopšte ne vidi)
 
Nazad
Vrh Dno