Šta je novo?

Laptop za skolu + neki gaming u pokusaju...

CaptainCrash

Slavan
Učlanjen(a)
06.08.2012
Poruke
2,101
Poena
275
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Naslov i primena jasni, pores toga klasika net, youtube... gaming, tipa minecraft, roblox... mozda neka "normalnija igra"... ima li sta u ponudi izmedju 400-500e,novo naravno?
Nisam ljubitelj i poznavalac neki laptopova, ne znam kakvi su njihovi Ryzen procesori i imaju li grafiku kao G modeli desktopa?
Cuo sam samo da su preglasni u radu, dosta bucni... e sad da li je tacno i koliko, to ne znam.
Za taj novac da li moze sa odvojenom grafikom da se nadje nesto ili ne? Uopste, koju marku gledati?

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
OK... ima li mesto gde su povoljniji sa. domacom garancijom ili su svuda cene manje vise iste....
Taj procesor je kao G serija sa grafikom? Mogu neke igre sem Robloxa i Minecrafta, poput PES, FIFA 20?

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Za najpovoljnije cene pogledaj na sajtovima kao što su itsvet i eponuda, tamo imaš lepo izlistane specifikacije za odabir, i sortirani su proizvodi po ceni. PES i FIFA 2020 rade, na 1080p low preko 30 fps-a. Generalno moći ćeš da igraš većinu igara na 720p sa low podešavanjima, a one malo manje zahtevne i sa nešto višim podešavanjima ili na većoj rezoluciji.
A desktop procesori sa grafikom (ryzen G serija) su ustvari laptop procesori kojima je povećan radni takt.
 
Poslednja izmena:
Moj savet da ipak uzmes polovan laptop za 500e koji je očuvan i kao nov, nego u radnji 5x slabiji za isti novac. Za oko 500e imas da nadjes i5 sedme ili osme generacije sa nekom 1050 ili 1050ti grafikom.

Na tome možeš da igraš praktično sve igrice, dok naravno novije moraš malo da ušteojiš u podešavanjima, ali opet 1080p na medium je odlično.
 
Nazad
Vrh Dno