Šta je novo?

Jakov Sistem?

ale

Slavan
Učlanjen(a)
11.12.2010
Poruke
1,980
Poena
265
Da li neko ima iskustvo sa ovom prodavnicom?
Nema mnogo informacija o njima na forumima.
 
To je dobra radnja iz Nisa, kupio sam tamo vise stvari, od sitnica preko kompjuterskih komponenti do laptopa. Nikada nisam imao problem, doduse, nista se nije ni pokvarilo u garantnom roku. :)
 
  • Like
Reagovanja: ale
Kupio gomilu stvari, poslednje je neka Beko ugradna ploča pre dve nedelje, nisam imao nijedno loše iskustvo.
 
  • Like
Reagovanja: ale
Mana je sto ne pise da li ima proizvod na lageru na sajtu , zato uvek zovi i pitaj pre narudzbe.
 
Da puno toga uopšte nema i nije mi jasna kakva je to logika većine naših prodavaca da ti 50% kataloga natrpaš proizvodima koje nemaš na lageru neke i po više meseci
Tražio sam jedan Beko frižider i od desetak prodavnica koja ga reklamiraju imalo ga je u samo jednoj
 
Zato što ti poručiš to što nemaju, a onda te oni zovu i nude ti nešto stoto. To je njihov uobičajen način rada.
 
Imam loše iskustvo, zamlaćivali su me sa laptop računarom par meseci. Uvalili su mi neki koji je verovatno već bio korišćen. Kad mu je crkla grafika zamlaćivali su me skoro 2 meseca dok mi na kraju nisu ponudili drugi jer ovakav više nije bio u ponudi. Vlasnik je odbijao poziv uz SMS poruku. Poslednji put sam tamo kupio nešto.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Mogu oni da zavlace, ali nije njihova krivica sto potrosaci ne znaju svoja prava pa puste da ih zavlace mesecima
 
Mana je sto ne pise da li ima proizvod na lageru na sajtu , zato uvek zovi i pitaj pre narudzbe.
Nema potrebe da pitaš, nemaju oni ništa na stanju osim poneke memorijske kartice i najjeftinijeg miša.
To i nije firma u koju ti udjes da biras koji ćeš frižider da kupiš već online prodaja u lokalu od 15m2 bez fiksne adrese.

Znači naručis online oni naruče i isporuče tebi.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Imaju lokal u samom centru Niša. Nije veliki, ali je pun robe. Definitivno nemaju na stanju sve što stoji na sajtu, tako da zovi i pitaj za svaki artikal za koji si zainteresovan.
 
  • Like
Reagovanja: ale
Imaju lokal i u TC Zona 3, ne znam zasto ovde neki spominju da nemaju fiksnu adresu kada su u trznom centru koji sam naveo vise od 10 godina? :trust:
Taj u strogom centru Nisa je od pre par godina. Dakle, imaju adresu.
 
Hvala, ljudi!

Koliko vidim, problemi su uglavnom sa robom koju nemaju na stanju.
Poslacu im email, bas da vidim da li imaju na stanju ovo sto me zanima.
 
Imaju lokal i u TC Zona 3, ne znam zasto ovde neki spominju da nemaju fiksnu adresu kada su u trznom centru koji sam naveo vise od 10 godina? :trust:
Taj u strogom centru Nisa je od pre par godina. Dakle, imaju adresu.
Zato što nemaju radnju samo u nišu [emoji16]
Robu nemaju na stanju 99% kao i sve ostale online prodavnice osim par velikih dobro poznatih, znači roba se po pravilu čeka.
Ako nećeš da čekaš kupujes kod ovih poznatih i skupljih.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Bas su brzi i zainteresovani za kupce.
Na telefon se niko ne javlja, na email dva dana niko ne odgovara.

Nema veze, oni su na gubitku.
 
Poslao poruku i na FB, odmah su je procitali i naravno odgovor nisam dobio.

Ako gospoda iz ove firme citaju ovaj forum, moj savet im je da se malo ugledaju na druge firme.
 
takodje sam ih zvao par suta relativno skoro kad sam nesto hitno jurio i niko se ne javlja, na mejl takodje ne praktikuju da odgovore tako da nema potrebe vise nikad ni da pokusavam.
 
Ako su tako nezainteresovani kada treba nešto da prodaju i da zarade pare, kakvi su onda kod rešavanja reklamacije.
 
Mene su nesto zavlacili u novembru oko neke maticne ploce, bili su prilicno drski i bezobrazni.
Zavrsilo se tako sto sam ih prijavio trzisnoj koja je posle par meseci proverila moju prijavu, utvrdila krsenje prava potrosaca i pokrenula postupak protiv njih zbog obmanjujuceg oglasavanja.
Sto se mene tice izbegavajte ih.
 
Nazad
Vrh Dno