Šta je novo?

nova.rs

  • Začetnik teme Deleted member 9456
  • Datum pokretanja
D

Deleted member 9456

Guest
Zasto moram da u Firefoxu ili Waterfoxu odobrim sve kolacice da bi citao ovaj portal? U cemu je kvaka, trebaju da mi uvale nesto na komp, ne kapiram, formalno imam izbor ako izaberem neophodni kolacici portal ne radi.
Usput da li neko zna zasto ne radi serbiancafe.com, davno sam posecivao tu stranicu i sad vidim da ne radi, blokirana ili je vlasnik odustao od drzanja tog sajta.
 
A zašto bi ti čitao taj portal, kad već imamo toliko naprednijih domaćih portala koji se svojski staraju da sagledamo koliko nam je u stvari lepo. Još ti ovi uvaljuju stranoplaćeničke kolačiće sa ko zna kakvim nezdravim sastojcima. :d
Elem, meni se isti portal u Operi otvara normalno i bez problema, a kolačiće ako sam i progutao - zaboravio sam. :)
 
Meni sajt proradio tek posto sam iskljucio ad block+ i uBlock origin. Do tad bela stranica :D
 
Kod mene normalno radi u Firefoxu uz uključen uBlock Origin. Bude bela stranica kada ukucam adresu, ali posle nekoliko sekundi otvori naslovnu stranu.
 
Ne mora da se prihvati išta. Ako koristiš uBlock > picker > selekcija celog panela sa kolačićima > Create
 
Koliko vidim kod svakog razlicito, meni u cromiumu i operi otvara ladno. Koristim u Firefoxu i Waterfoxu uBlock Origin ali iako dam dozvolu ne desava se nista, otvori portal ali dalje od toga cvrc kad kliknem na bilo koju vest.
@Razbojnick, uradio kako si napisao radi, sad otvara, hvala :)
Ispravka otvori celu temu npr sport ali onda kad hocu konkretnu stavku opet ista prica. Neko napisa lepo koji ce mi klinac, imam i na kablovskoj a ja se bakcem sa browserom.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno