Šta je novo?

Tastatura sa pozadinskim osvetljenjem do 3500 RSD

markony9201

Poštovan
Učlanjen(a)
19.03.2016
Poruke
126
Poena
70
Potrebna mi je tastatura sa pozadinskim osvetljenjem, komp uglavnom koristim preko noći kad klinac spava. Ne mogu vise da napadam u mraku..
Ne mora da je RGB.
Bitno da je funkcionalna i koliko toliko izdržljiva (da ne crknu tasteri posle mesec dana) i naravno da ne probija budžet ~ 30evradi.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Izbegavaj redragon karura. Ima oštre ivice na palmrestu koji se ne skida, i cudan hod tastera. Ja se i posle godinu dana nisam navikao.


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Nije valjda da samo ti koristiš tastaturu sa osvetljenjem? [emoji16]

Kad bi se javio jos neko... Bilo bi lepo..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Bitno da je funkcionalna i koliko toliko izdržljiva (da ne crknu tasteri posle mesec dana) i naravno da ne probija budžet ~ 30evradi.

To je i problem zašto se niko ne javlja. Ovde se kupuju tastature preko 100€. I sam ganjam neku takvu do 150€ ali mi svaki put žao da kliknem i kupim jer mi i ova od 10€ završava sve poslove, a radim na kompu 90% vremena. Kada se pokvari, uzmem novu i teram dok ne crkne, a ne crkava ni ona baš tako brzo.
 
Sad kad sam malo detaljnije pogledao solidna tastatura nema ispod 60€..
Tako da cu morati da izdvojim malo više novca za to što tražim..
A4 b810r
CM Mk110.
Naći ću već nešto... Ali ne za 30€[emoji854]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja koristim Genius Scorpion K5, lepo me služi, sviđa mi se jer: svetle samo znakovi ne i između, gasi se svetlost automacki ako se nekoristi, domaći raspored; ne znam da li se još može naći u prodaji. Vidi i Scorpion K6 ili K10, ako ih još ima, kao i BLOODY GAMING B150N i BLOODY SWITCH B500N. Scorpion mogu da se nađu sa domaćim i eng rasporedom.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno