Šta je novo?

Tablet/2in1/Laptop za filmove + auto-punjac

spery

Slavan
Učlanjen(a)
31.10.2007
Poruke
391
Poena
320
Pozdrav,

Zeleo bih da uzmem Tablet/2in1/Laptop za caleta da mu sluzi za filmove i serije dok pauzira u voznji kamiona.
Imamo jedan stari thinkpad L430, ali za njega ne uspevam da nadjem univerzalni punjac za auto (12/20V da moze i za kamion) a prevrnuo sam ceo KP, cak sam i jedan uredjaj vratio prodavcu :wall:

Jedino zahtev je da bude velicina ekrana barem 12-13 incha.

Gledao sam tablete, ali ne znam sta je dobro a sta ne a da ne kosta previse.
Slabo poznajem te operativne sisteme, valjda imaju aplikacije za lako dodavanje prevoda?

Nisam previse ogranicen sto se tice cene, radije bih uzeo nesto puzdano pa makar i bilo teze/vece.

Kakva su vasa iskustva sa gledanjem sadrzaja on the road?
 
Uzmi tablet 10x bolja stvar i veća autonomija, ako je samo za filmove. Pogledaj tab s5e.
U kamionu pretpostavljam ima i usb pa može da ga puni samo na kabl.
Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
+1
 
Ako mora da bude toliko velik ekran (12-13 inča) nećeš ni moći da nađeš tablet tolike dijagonale. A i ako bi našao, bio bi verovatno preskup. Imaš iPad Pro od 13 inča al to košta ko đavo.
Bolje je tablet od 10 inča, ima ih koliko hoćeš, zavisi koliki je budžet.

Ja bih pre uzeo tablet + laptop nego 2u1 kombo.
 
Malo mi je jaka cena s5e.
Kontam da mi ne treba nista tako jako. Sta valja od polovih starijih tih varijanti?

Kontam vecina njih moze da tera neki video player bez problema?

Kontam bice i 10' bolje nego nista.
 
Ne bih ti preporučio Huawei nikako. Imam i njega i S5E i dere ga Samsung u svim stvarima. Ono jeste cena jača ali ne kupuje se svaki dan.
 
Jeste, slažem se ali nudi dosta za novac, barem po meni.
 
Onda iskreno Huawei nema tu šta da traži pored Samsunga.
 
nadji negde acer swift 1 , ja uzeo od clana sa Bencha odusevljeni smo supruga i ja. 13 " , baterija 5 sati minimum, moze cak i blaza obrada fotografija da radi, eon , netflix sve sljaka vrhunski.
Platio sam ga 190 eura
 
Nazad
Vrh Dno