Šta je novo?

Koji tv uzeti kada se kod istog modela razlikuju poslednji brojevi?

1110

Cenjen
Učlanjen(a)
14.02.2008
Poruke
68
Poena
159
Philips "The one" smart televizor 50PUS7304/12
Philips 50PUS7354/12 televizor
Hteo sam da kupim ovaj “the one” tv ali dok gledam kataloge ima ih dosta sa drugacijim krajnjim oznakama.
Konkretno ova dva gore jedna je 75k drugi je 65k.
U cemu je razlika?

Moji zahtevi 50”, 4k slika, smart i garancija, a ovaj model vidim nudo do 5god.
 
Hm ... hvala zbunjuje me izgleda da sto je veci broj to je znaci novija serija al ne kapiram kako novija serija, a jeftinija uhhh
Zna li neko nesto o ovom tvu s obzirom da nema izlozen u nijednoj radnji blizu mene?
Ili mozda neka druga preporuka budzet je taj 75k max.

Hvala
 
Znam da LG ima slicnu foru. Nova odnosno visa serija ne mora da znaci da je bolja. Najjaci iz nize serije moze da ima vise od vise serije ali najnizeg modela u toj seriji.
Na sve to znam da LG ima neke oznake za nonEU trzista. Barem je to slucaj sa mojim TVom. Generalno, vidis sta imaju, sta ti vrsi posao.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Hvala nznm da li zloupotrebljavam temu ali da ne otvaram novi zbog ovoga na kraju se dvoumim izmedju
Hisense Smart televizor H50U7B
I
Philips "The one" smart televizor 50PUS7304/12
Moze li pomoc da prelomim?
 
Zavisi koliko ti je bitan smart, Hisensov Vidaa bas nije nesto po pitanju izbora aplikacija a Philips ima Android TV os. Takodje, Philips ima ambilight ali to je vec stvar ukusa.
 
Pa bitan mi je eon, netflix i youtube od aplikacija.
Mene najvise interesuje kvalitet slike voleo bih da bude sto se kaze kristalno :) hbo, sport klub, filmovi generalno.
 
Hm ... hvala zbunjuje me izgleda da sto je veci broj to je znaci novija serija al ne kapiram kako novija serija, a jeftinija uhhh
Zna li neko nesto o ovom tvu s obzirom da nema izlozen u nijednoj radnji blizu mene?
Ili mozda neka druga preporuka budzet je taj 75k max.

Hvala

obe verzije su iz iste godine, razlika je verovatno u panelu tj u jednom moze biti ips u drugom va i u nekom prikljucku

@1110
onda filips
 
Stavih ih na compare ali ne vidim razliku :)
https://www.displayspecifications.com/en/comparison/e474b1da3

Ne znam evo ako neko moze da mi kaze koja je razlika da ne puknem bzv 10k bez razloga
TV A
TV B

Ok mislim da sam nasao:
7354 Chrome Stand - 7304 Silver Stand (ide na zid briga me ...)
7354 have USB 2.0 and USB 3.0 - 7304 have only USB 2.0

E sad pitanje za znalce cesto gledam filmove sa USB-a koliko je ovo bitna razlika?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno