Šta je novo?

Halkbanka

HAD~

Slavan
Učlanjen(a)
20.03.2011
Poruke
1,441
Poena
245
Dobio sam novi karticu iz halkbanke pre par meseci i sad ne mogu da je koristim za aliekspres. Traži mi neki kod CPF koji ja ne znam gde da nađem niti šta je to. Krtica je Visa, nova, narandžasta. Ako je neko rešio neka prenese i nama ostalima :)
 
Обично помаже читање уговора или чега већ што даје банка уз картицу, а помаже и позив или посета банци.
За неке ствари помаже и гугл.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Na guglu nema podataka, a nema ni ugovora. Kartice su delili kao zamenu za stare. Sa starom je sve radilo i samo sa ovim novim krticama traži to. A banka radi prekratko, gužva je stalno i mrzi me pa nisam ni išao. A ako ne rešim ovako moraću da odem.
 
Nema potrebe da se ide - imaju call centar.

Gde ti se trazi taj CPF?

Lici mi na neki brazilski ID...
 
Ja sam bio u Halkbanci pre par godina i znam da je po defaultu online plaćanje onemogućeno zbog zloupotrebe, treba da se pozove call centar da bi se omogućilo i definisale opcije u vezi toga.

Zbog takvih nekih gluposti su otišli baj baj :)

Ali ti kažeš da ti je sa starom sve radilo, tako da pretpostavljam da to nije problem.
 
Nema potrebe da se ide - imaju call centar.

Gde ti se trazi taj CPF?

Lici mi na neki brazilski ID...

Sad sam ih zvao i kažu da je to neki brazilski kod. Kaže mi operater da im je to poznato i da treba nekako da pre**bem sistem, da kliknem na web transfer pa Back i onda on kao pusti da se plati. Ja probao, al preko web transfera može samo preko 20 evra, a moje porudžbine su uglavnom do 20 evra. Tako da sa njima nema ništa od online kupovine. Ima da se vratim na intesu i to je to. I još genijalci rade od 8 do 4 pa ako neko hoće da završi nešto, a radi prvu smenu mora da uzme slobodan dan da bi otišao u banku. Smešni su :D
 
Da li oni imaju neku internet karticu (za kupovinu igrica i sl.) kao Intesa ? Koji su troškovi održavanja?
 
Nazad
Vrh Dno