Šta je novo?

Stampac za mini firmu

pois0n

Cenjen
Učlanjen(a)
19.09.2010
Poruke
752
Poena
195
Moja oprema  
Tablet
Xiaomi Pad 5
Mobilni telefon
Xiaomi Mi 10 5G
Pametni uređaji
Sat
Pristup internetu
  1. Optički internet
Koji stampac kupiti za mini firmu do nekih 200-250e?

Kupio sam zimus stampac(multifuncionlni uredjaj) hp m28a i jako sam se zeznuo sto sam njega kupio. Brzo se greje prilikom stapmanja, mali i skup toner...

Sad bih dodao vise para da kupim neki bolji uredjaj pa bih vas zamolio da mi predlozite neki model i da po mogucnosti nije hp zbog loseg iskustva.
 
Da li je Xerox 3025NI dobra opcija?
 
Mala firma nekoliko malih HP lasera, manje se ljudi shetaju znacajno veca produktivnost, jeftiniji toneri.
 
Imamo HP m28a i menjamo ga posle par meseci jer se bas lose pokazao.
Prilikom malo veceg stampanja se ugreje i mora da se hladi.

Pre toga smo imali neki Xerox koji je stampao 7+ godina bez ikakvog problema...
 
Mala firma nekoliko malih HP lasera, manje se ljudi shetaju znacajno veca produktivnost, jeftiniji toneri.
Ovo je odavno zabranjeno po firmama koje vode računa o zdravlju svojih zaposlenih.

Laser mora da bude udaljen on mesta gde se sedi. Toneri ispuštaju finu prašinu koja ne bi smela da se udiše.

Plus, se mnogo manje štampa kad je jedan štampač.

@pois0n
Mi smo mala firma (po broju zaposlenih) i odavno ne kupujemo štampače.
Procenite mesečni obim štampe i dogovorite lizing štampača. To obično podrazumeva određeni obim štampe (cena uključuje održavanje i zamenu tonera).




Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Koji stampac kupiti za mini firmu do nekih 200-250e?

Kupio sam zimus stampac(multifuncionlni uredjaj) hp m28a i jako sam se zeznuo sto sam njega kupio. Brzo se greje prilikom stapmanja, mali i skup toner...

Sad bih dodao vise para da kupim neki bolji uredjaj pa bih vas zamolio da mi predlozite neki model i da po mogucnosti nije hp zbog loseg iskustva.

HP su dobri štampači ali model HP M28a nije ni za kućnu upotrebu a pogotovu ne za poslovnu. Do pre par meseci u Vaš cenovni rang bi se uklopio HP M426 perfektna MFP mašina ali je sada end of life. Zamenio ga je HP M 428. Problem su toneri za taj uređaj jer nema zamenskih. ODnosno ima ali mora da se čip sa jednog prebaci na drugi, sve u svemu komplikovano i neozbiljno. Druga opcija je OEM toner koji je bezobrazno skup. Dobar izbor je XEROX 3025 sa Wi Fi konekcijom ako Vam treba. Toner je izuzetno jeftin, oko 1.000,00 + PDV za 1600 strana.

Ima i model HP M 1103 MFP. On je negde oko 35.000,00 i koristi najnoviju tehnologiju tonera NEVER STOP. U pitanju je laser i cena toner je oko 800,00 za nekih 2500 strana što je po meni pobedilo i opciju rentiranja uređaja ... Najjeftinija laser štampa do sada ...
 
Nazad
Vrh Dno