Šta je novo?

Gainward Phoenix 1070 GS

CaptainCrash

Slavan
Učlanjen(a)
06.08.2012
Poruke
2,101
Poena
275
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Eco imam jedno pitanje, odnosno jedno... nekoliko pitanja [emoji23][emoji23][emoji23]

Kapiram da su svi modeli 1070 manje vise isti, uz manje razlike... ono sto me zanima su PODESAVANJA same kartice kada se klikne desni klik, pa msm. nvidia settings... pa ono 3D i ima gomila nekih podesavanja tu
Kako je NAJBOLJE za gejmere, sta upaliti, sta ugasiti... ima ono sto se vrti logo pa pise quality ili... meni stoji na sredini.
Nadam se da neko razume, pored toga da li jos nesto treba. sem Vsync off u igrama, nema mi logike. da sa tom karticom imam 30-50 fps u Green Hell a u igrama poput Detroit Become Human itd 60 lagano..
Stavio sve na 1920x1080 na HIGH, nema. dalje..
Da ne moram svaki put da. se. cimam oko podesavanja i lupanja glave da li je ovo ili ono, sem naravno u igri na. 1080p i na uktra ako ima, to je klasika.

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Ima ovde nesto oko stelovanja :

https://tweakguides.pcgamingwiki.com/NVFORCE_1.html

Ja drzim tako kako je opisano na ovom linku, i to je vise na kvalitet grafike u igrama :

Pogledajte prilog 287621 Pogledajte prilog 287622
A zasto ti je Vsync on? Limitirao si na 60 fps? Znas li razliku i ima li za oko u on i off Vsync, jer recimo Fortnite onda. radi na 60 i na 120 fps? Kako se to odrazava u samoj igri?
Kuciste mi je CM MB RED 511, 6x fanovi na svih 6 mesta, lc cc 120 argb kuler za cpu... proveravao i sa ryzen master i sa AB... u igrama sa Vsync off grafika 98% load a temp 68c zakovana opet u Fortnajtu :) a cpu zakovan na 43-44c....
Jel moguce da je tako dobar. kuler i da je takocniska temperatura procesora? Koja je onda svrha bacanja para na vodeno!?

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Poslednja izmena:
Ipak je cpu u full gamingu posle 1h oko 53-55c [emoji23]

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Captain, a koji je cpu u pitanju ?

Pa, drzim 60fps jer igram na ovom TV iz potpisa i uglavnom je grafika u igrama 4K ili 1440p i onda da ne dolazi to cepanja slike i slicno sto je meni licno iritantno i ne prija ocima (imam izostren vid) drzim Vsync on.

Ima i ona postavka Nvidia Fast i koliko sam video ,) fps moze da ide i na 120f., ali kod mene na ovom TV nesto ne sljaka bas okey (mozes i to da probas). Licno sam zadovoljan gameplayom na 60fps jer ovaj moj TV ima odlican odziv i brzinu, jos se doda na Vsync i triple buffering koji pomaze kod odziva slike u mnogim igrama. Kvalitet slike i grafike se ne smanjuje na 60fps u odnosu kada se otkljuca fps....imam ovde desetine SS pa pogledaj.

https://forum.benchmark.rs/showthread.php?296940-Sta-ste-igrali-Screenshots-tema&p=6133364#post6133364
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno