Šta je novo?

Koji Laptop kupiti?

Filip017

Cenjen
Učlanjen(a)
01.03.2013
Poruke
135
Poena
170
Pozdrav, nisam nikad bio ljubitelj laptopova, niti posedovao isti, uvek sam bio na strani računara, ali mi je sada zaista potreban laptop iz mnoštvo privatnih razloga. Da posedujem neko znanje i informisanost oko laptopova, i da ih pratim redovno, ne bih ni otvarao ovu temu, ali s obzirom da je situacija obrnuta, voleo bih da mi date neku preporuku ili savet šta kupiti do 40/50k od laptopova? Potreban mi je uglavnom za grafički dizajn (Photoshop/Illustrator) koji radim kada mi vreme to dozvoli mimo primarnog posla. Dakle ne treba mi za nikakav gaming, isključivo za navedene stvari i naravno za filmove/serije ili surfovanje u slobodno vreme. Bitno mi je samo da lepo radi, da nemam problema sa kočenjem photoshopa i ostalih dizajnerskih programa, kao i da nemam problema prilikom surfovanja.

Inače želim da kupim na rate u nekim našim radnjama a ne preko oglasa, tako da cene i modele samo odatle gledati. Ja sam nešto na kratko gledao, ali stvarno nemam pojma šta od toga valja i šta izabrati. Cenu sam naveo okvirno oko 50k da bih izdvojio, iako ne znam da li može uopšte za te pare da se kupi nešto dobro od laptopova, ali vi mi svakako preporučite ono što mislite pa ću ja da razgledam, nije problem ni da se opružim još malo za nešto ako zaista vredi tog dodatka. Pozdrav :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno