Šta je novo?

Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Ne vredi uzimati više exy, meni na S10 lite baterija lagano 2 dana, ako ga manje maltretiram bude 3 dana. Naravno da se ne može porediti sa S20 fe SD zbog jačeg procesora, 120hz.... Ali pre bih sačekao mesec ili dva da se malo cene spuste na kp i uzeti SD.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
*mjau**mjau**mjau*a to je sto je..Zvanicno Samsung gura u Evropu Exynos. Logicno, jer ne znam gde ima 5G u Evropi.

Sve je i dalje u test fazi. https://5g-ppp.eu/5g-european-cities/
 
^ najmanja poenta je 5g, Samsung sa SD je bolji u svemu nego exy.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
5G ima po celoj Evropi. U regionu bar Slovenija i Bugarska.
Pozdrav
 
U Bugarskoj mozda ima 5G mreze ali nema FE 5G u prodaji...samo 4G kao kod nas
 
Peca koliko vidim na recenziji, pohvalio odredjeni napredak po pitanju efikasnosti i same autonomije u odnosu na ostatak S20 linije...Idu vec za 450-460e po oglasima sa garancijom operatera, sto je stvarno super deal. Mi 10 koji mu je glavni konkurent (i kako stoje stvari ima nesto bolji glavni senzor kamere) za toliko ide bez garacnije ili one od 12 meseci (meni je i to ok).
Sve u svemu, kuka se i kuka, a ovaj FE ispade i najbolji deal od svih telefona S20 serije.
 
Stigo novrmbarski update i jos par isprwvki videcemoo .

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Peca koliko vidim na recenziji, pohvalio odredjeni napredak po pitanju efikasnosti i same autonomije u odnosu na ostatak S20 linije...Idu vec za 450-460e po oglasima sa garancijom operatera, sto je stvarno super deal. Mi 10 koji mu je glavni konkurent (i kako stoje stvari ima nesto bolji glavni senzor kamere) za toliko ide bez garacnije ili one od 12 meseci (meni je i to ok).
Sve u svemu, kuka se i kuka, a ovaj FE ispade i najbolji deal od svih telefona S20 serije.

Ma telefon je ok, samo sto je ogroman i fali mu 3.5mm dzek (argh....)
 
Po meni je opet malo manji, mislim da su sada idealni 6.7". A i kad je veci teze ispada, pouzdaniji je u rukovanju. Kad je nekome ispao tablet
 
Telefon odlicno lezi u ruci, mnogo bolje nego na primer moj stari S9 PLUS
 
Poceli random restarti...danas 2x
 
Razlog? Jel si instalirao neku apk? Temperatura?
 
Temperature nisam proveravao, jer se oba puta restartovao dok je bio idle. Nije bio topao kad sam ga uzeo u ruku. Sve od aplikacija na njemu je sa google store-a. Ništa sa strane. Poslao sam system log, pa da vidim hoće li se neko javiti iz Samsunga. Telefon star 3 nedelje, sa 0 igara na njemu.
 
Kod mene sve ok za sad, nikakvi problemi. Generalno sam prezadovoljan telefonom, sve 10, baterija 6 za ovu veličinu. :D

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Nemaš onaj bug sa ekranom kada se npr radi pinch to zoom sa dva prsta ? To jest kada se dva prsta koriste na ekranu u isto vreme ?
Vidim da se svi žale za to, nevezano da li je exynos ili snapdragon.
 
Nema, čitao sam o tome ali mi se ne dešava. Nijednom ni u normalnoj upotrebi ni kad sam pokušavao namerno da izazovem.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Ja ga uzo :). Bilo je jace od mene a i ne mogu da se naviknem nikako na MIUI. Za sada radi kao metak, ALI, green tint je prisutan. Nadam se da ce neki fix to da resi jer mi se to isto desava i na Tab S5e i zanimljivo je da kada odem na *#0*# i black opciju sve bude u redu. Videcemo, ali mali je zvrk :).
 
E sad, jel ovo hardware issue ili moze da se pegla software-skom zakrpom? Kao da koriste neke zaostale zalihe ekrana.
 
Moj ima, kupljen je pre mesec dana. Problemi se ne osećaju previše, zna da luduje kada se radi pinch to zoom

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Pozdrav svima cheers:wave:

Molim vas da mi pomognete, ,ocu da se ubijem 4 dana pokušavajući da se odlučim koji je telefon bolji.. Nemam budzet za neku super premium klasu, a ubih se mozgajuci oko ovog s20 SE i nekog Xiaomi, recimo Mi10t Pro i eventualno Huawei p30 Pro. Isčitah većinu onoga što ste ispisali pre logovanja, mogu da kažem da sam još više zbunjena :smash:
U principu, nemam neke ekstra prohteve, prosečan sam korisnik, nisam gejmerka, vazna mi je stabilna funkcionalnost jer me bagovi izbacuju iz pameti. Cesto gledam filmove ili Yt, citam knjige... Bateriju, u suštini, punim preko noći jer ne mogu da mislim o praznoj bateriji preko dana. Naravno, kvalitet slike mi je isto vazan. Do sada sam imala sve neke šerpe i lončiće pa će sigurno bilo koji od ovih modela dati zadovoljavajući učinak u startu, ali hocu da izvučem što bolje mogu od trenutne ponude, tako da.... Pomagajte :)
 
Napišeš za početak koliki ti je budžet i jel vijas iskljičivo novo u radnji (oglasi), ili može i polovno i sl [emoji6]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
budzet oko 80k, a vijam novo u radnji :D
 
Poslednja izmena:
^Razmisli o S10lite (posle bilo kakvih serpica bice ti veliki napredak), ustedeces novca, nema bagova, baterija ce ti sigurno trajati ceo dan, ima dobar ekran, kamere solidne (mada S20FE ima bolju), prednja kamera je veoma dobra (vidim da si zensko), jedino nema stereo zvuk, to je problem ako gledas filmove bez slusalica. S20FE je bolji telefon, ali problem je Exynos990 zbog kojeg ti baterija mozda ne bi uvek trajala ceo dan, jedino ako bi kupila na crno 5G verziju sa Snapdragon procesorom. Mi10T Pro je takodje dobar izbor, iako ima IPS ekran umesto amoleda, a ocekuj da ce mu jos padati cena, ne znam koliko ti se zuri sa kupovinom... Prati i sad situaciju oko crnog petka na mistore...
 
Za 80k vijaj iPhone 11 Pro nov vakuum na oglasima, kakvi crni "budžet flagship-ovi". U radnji se ništa ne isplati sem Mi 10T Pro.
 
Za 80k vijaj iPhone 11 Pro nov vakuum na oglasima, kakvi crni "budžet flagship-ovi". U radnji se ništa ne isplati sem Mi 10T Pro.

Hvala na prepuruci, ali spadam u one koji nisu ljubiteljil iPhona, imala sam XR, ali se prosto nismo nasli iOS i ja.

S20FE je bolji telefon, ali problem je Exynos990 zbog kojeg ti baterija mozda ne bi uvek trajala ceo dan

Citala sam dosta negativnih komentara u vezi tog cipseta, zato se najvise i klackam u vezi S20 FE. Prednja kamera me ne zanima nesto preterano, jesam zensko ali nisam selfista :D Verujem da nijedna od ovih nije neki krš. Cak i za IPS sam procitala da je sasvim korektan. Ja se tako periodicno bavim telefonima, vise sam u racunarima, a telefone studiram samo po potrebi :D Onda ovako obezvijam jedno 5 dana od citanja i totalno se upletem :D

A u Mi store je sad od 27. Mi Friday, 20% off na sve artikle, a za kupinu 10T ili 10T Pro se dobija kupon sa 50% off na Mi TV 43". Nisam zainteresovana za taj deo price, al evo, ako nekog zanima :d
 
Možda da odeš do neke radnje i pogledaš uživo Mi10T pro, baš je težak telefon, ali je dobar.
Ja bih išao na FE ako mora iz prodavnice, ipak bih za taj novac kupio nov S20+ sa oglasa.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ajde vako, kome je bitan hardver i igranje igrice kao i baterija Mi10pro, kome je bitna kamera, displej, IP68 i stereo zvuk S20 FE.

Ne zahtevni korisnici nece primetit razlika u procesoru.

Koristim S9 i posto isto planiram zamenu imao istu dilemu. S20FE je dobio unapedjenje na najvecu boljku, velicina baterije. Jos nije to u rangu Xiaomi ali je svakako napredak.



Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ja bih išao na FE ako mora iz prodavnice, ipak bih za taj novac kupio nov S20+ sa oglasa.

Mora iz prodavnice, nemam kes, a sestra bi ga platila karticom iz Nemacke jer, kako stvari stoje, ni ona nece doci niti ce mi neko ni neki kes doci u skorije vreme. Nacin slanja novca iz inostranstva je nikakav, tako da je moje samo da pametno izaberem i zbog toga hocu da uzmem najbolje sto mogu.

Cak nisam ni neki samsungofil, brendiranje mi je jasno, a od igrica igram samo Among Us, ne mogu da vrtim palcem po telefonu, zivcana sam :D

U sustini volim da imam kvalitetan hardver, bar o racunarima i drugim uredjajima kada se radi, ali da budem iskrena, ne bih ga koristila ni za sta vise od pisanja mejlova, citanja knjiga, pravljenja fotki (fotografiju obozavam) i gledanja filmova sa Popcorna ili Netflixa pa mi nekako sada već više zvuči da bi izbor trebao da se suzi na S20 FE. Mozda je i to cak previše :D

Da.. Ono sto sam isto citala, ali ne znam iz prakse jer ovaj samsung koji trenutno imam znam da ima neki Exynos jer je iz A serije od pre dve godine, ali nisam nailazila na momenat da se pregreva. To ne bih volela da mi se desava, a citala sam da je to jedna od zamerki pored te sto ubija bateriju. Pretpostavljam da je i to u zavisnosti od odredjenog modela ili se svaki pregreva?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno