Šta je novo?

Samsung Galaxy S20 Fan Edition

ma igrice ne igram, tako da mi brzina apsolutno ne prestvalja bitnu stavku. Videcemo samo baterija kako ce da radi. ako je na S9 + izdrzavao ceo dan valjda ce i ovde a meni je to taman
 
Ja se razmisljam izmedju ovog i s20+. Nekako vise naginjem na s20+ posto mi je lepsi, ali razmislicu jos par dana.
Bas me zanima kako si zadovoljan sa njim, posto i ja imam trenutno s9+.
 
Uzeo ga pre 2 dana nisam puno imao vremena da se igram sa njim.
Deluje mi daje baterija bas losa mada posle xiaomija i njihovih gasenja servisa nije ni cudo. Ugasio trenutno 120hz da vidim kako ce se pokazati posto je bio podesen na 120 i baterija je isla bas brzo kao i kad sam na 4g.
Cekam i dalje potvdu od samsunga za sat, i nigde ne mogu da nadjem maskicu za njega a da nije preskupa, dobijem samo to je nov model nemamo jos...
 
Ne znam za sot kazem baterija mi je za sad ocaj danas idem na put skinuo sam ga sa punjaca pre pola sata upalio wifi otislo za sad 6%
A ovaj ghost touch ima izgleda i to.. u onom videu pise bice software update za to.
39e3916002ab6e620e478648e258715e.jpg


Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Izgleda da ni update nije rešio problem kod ekrana. Ima još jedna video klip od tog lika gde je problem i dalje izražen.
Ne mogu da procenim sa slike koliko je otišlo baterije na ekran. Tih 38min da li je računao i aod ili si baš bio aktivan na internetu.

Već sam poručio fon preko mts-a ali razmišljam da odustanem zbog tih problema koje ne mogu da reše. Za sat, jesi li dobio potvrdu?
 
Samo na mailu "Poštovani,
Uspešno ste se registrovali za učešće u promociji.
Nakon provere priložene dokumentacije primićete e-mail sa više informacija o statusu vaše registracije.
Lep pozdrav,
Vaš Samsung"
Ne znam ja da ga menjam i da hocu sada ne mogu. Msilim da je skroz ok telefon pogotovo za ovsj novac performanse su tu 120hz leti, e sad ave ima svoje prednosti i mane. A razlika izmedju plus modela je skoro 200e kod operatera..



Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Evo posle celog dana mesovitog koriscenja sa gasenjem i paljenjem 4g i wifi, sasvim ocekivano oko 4h sota, trebace mi vremena da se naviknem.na ovo pritom bez 120hz.. inace koga zanima potvrda od samsunga se ceka do 14 za sat tako mi danas rece ovaj sa live chat-a.
2f6734031d1e5545369594a11896bea6.jpg


Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Kriminal baterija, ja toliko izvučem sa Mi 8 koji ima preko 2 godine, i kome dušu vadim isto toliko.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ovo je ocajni SOT, u rangu telefona kome je riknula baterija...
4h sota je isuvise slab rezultat, palio ti 4g ili bio na 120hz modu.
Ako je do primerka, ja bih zamenio


Sent from my SM-G960U using Tapatalk
 
Pa sta mi je ciniti da vratim telefon? Ne znam evo nisam pametan ipak i meni cudno 4500 mah, da ode tako brzo. Pre toga na xiaomiju doduse 5000mah i stedljivijii 720g izvlsvio po dva dana lagano sot od preko 8 sati.. nisam pametan, molim Vas za savet. Koliko po zakonu imam da ga vratim, ako je to uopste moguce...

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Pa sta mi je ciniti da vratim telefon? Ne znam evo nisam pametan ipak i meni cudno 4500 mah, da ode tako brzo. Pre toga na xiaomiju doduse 5000mah i stedljivijii 720g izvlsvio po dva dana lagano sot od preko 8 sati.. nisam pametan, molim Vas za savet. Koliko po zakonu imam da ga vratim, ako je to uopste moguce...

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
Ako si naručio online možeš bez razloga da vratiš u roku od 14 dana. Ako si kupio u prodavnici mislim da će da ide teže.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Pa sta mi je ciniti da vratim telefon? Ne znam evo nisam pametan ipak i meni cudno 4500 mah, da ode tako brzo. Pre toga na xiaomiju doduse 5000mah i stedljivijii 720g izvlsvio po dva dana lagano sot od preko 8 sati.. nisam pametan, molim Vas za savet. Koliko po zakonu imam da ga vratim, ako je to uopste moguce...

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
Druže ne kukaju ovde svi na exynos bez razloga, veruj mi! Uzmi s10 lite, uštedi pare i preporodi se pritom [emoji6]

Gesendet von meinem SM-G9810 mit Tapatalk
 
Bas bezveze ostavio sam wifi upaljen videcemo kako ce da prodje test a za s20 plus kakvp je stanje?

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Podjednako loše sve dok je u istoj (exy) izvedbi.

Gesendet von meinem SM-G9810 mit Tapatalk
 
Ocaj definitivno..
Bukvalno nisam ga koristio 2 minuta.. haos
64165b7226df2b76377cd1ae328a2a55.jpg


Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Nesto mi tu ne stima. Ovo nije ni malo dobro.
 
Da se upisem i ja :D

Inace sad gledam kod sebe, ja imam oko 3,5 sata sot, na rasponu od 80% - 30% (punio ga do 80% baterije prvi i drugiu put i kacio nazad na 30%)..

Inace tel. je preglomazan i def. ga menjam nako god. dana :p Ali zato videh Flip Z i uhhh to moram da probam (deluje mi savrsen nakon iphone-a se)
 
Poslednja izmena:
Na 120hz ili ne? Dobar ti sot meni toliko sa skoro 100% izvuko i to sa 60hz..

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Na 120Hz. Sad sam ga prebacio na 60Hz, napunio do 97%, upalio bt i upario sa garmin satom, pa da vidim kako ce to da radi :D
 
Baterija nije sjajna ali sad proglasiti je ocajnom mislim da bas i nije. Meni sa svim upaljenim, wi fi, gps, 4g plus, dve kartice...
Izdrzi 4 sata SOT-a. Drugim recima ceo dan.
 
Sta radi od ovih type c na 3.5mm adaptera sa ovim tel. ? Probao sam ovaj Huawei-ev, nece. Jel samo Samsungov radi (preptostavljam da je aktivni i kodiran na njihove tel. kao Apple sto radi)
 
Sta radi od ovih type c na 3.5mm adaptera sa ovim tel. ? Probao sam ovaj Huawei-ev, nece. Jel samo Samsungov radi (preptostavljam da je aktivni i kodiran na njihove tel. kao Apple sto radi)
Moraš Samsungov. Glavni razlog zašto nisam kupio S10 Lite - imam HTC adaptere vrhunskog kvaliteta koji rade sa Huawei/Honor bez problema.

Teska glupost od Samsunga.
 
Nisi u pravu,ne mora samsung,slao sam negde vec link sa alija adaptera koji radi bez problema na svim uredjajima. Kosta oko 2 dolara a inace sam i ja imao problem, nije hteo ni huawei ni op adapter da radi
Uzimas ovaj gde bise usbc full support
€ 1,04 5%OFF | USB Type C to 3.5mm Headphone Jack Aux Audio Cable Adapter for Xiaomi Mi 10 9 Oneplus 8 Samsung Note 20 S20 Tipo C USB Adapter
https://a.aliexpress.com/_mM1Jx8l
Meni je radio na note 10 plus a radi i na n20u
 
Poslednja izmena:
Malo se popravilo stanje i to sa 120hz i malo gejminga, cisto da testiram i to.. sve u svemu punjenje svaki dan..
0468c4bbde2321fe8f5ed28150f0cdfd.jpg


Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Vidim nahvalio Peca bateriju, meni je skroz ok ako može cijeli dan baterija da izdrži, heavy korišćenja...

Kamera ista kao na S20/+ ?

Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
 
Vidim nahvalio Peca bateriju, meni je skroz ok ako može cijeli dan baterija da izdrži, heavy korišćenja...

Kamera ista kao na S20/+ ?

Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
Dobra je baterija, los je Exynos. Evo ti post iznad, pola sata igranja, SOT ispod 4 sata. iPhoneu SE to nismo oprostili a pre bih njega uzeo nego ovaj FE.
 
Nazad
Vrh Dno