Šta je novo?

Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Telefon za izbegavanje...
Za 100e vise ima punokrvni s20, a ovaj FE je bacanje para...

Sent from my SM-G960U using Tapatalk
 
Bio do tc da pogledam s20 fe, los displej, nesto je zatamljen, svetliji mnogo na s10 lite. Ekran je bolji na a51, nesto su zeznuli. Ledja kao neka jeftina plastika, nekako je kockast, debeo, uopste ne lezi lepo u ruci, deluje jeftino, plus veliki okviri oko ekrana. U odnosu na s20+, pa cak i s10 lite smesan telefon, vidi se i da je mnogo manji ekran. Nesto mi nije legao
 
Inače u winwinu je već na sniženju 75k
Džabe sve ako je zaista ovako kako kaže čovek. Još sakati procesor. Zaista nema smisla. Realno je s10lite bolji. Treba sačekati dataljnije testove, ali ovako za sada ne izgleda dobro.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
S10 lite mama i tata svih telefona u tom cenovnom rangu

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Proday , slažem se u potpunosti. Ko voli Samsung i hoće nov. Na "duže staze" da ga koristi - za oko 400€ , S10 Lite je najbolja kupovina trenutno . Tek za nekoliko meseci ako FE (SD verzija) bude nov za 450-500€ to bi bila dobra kupovina , mislim da nije trenutno mudro uzeti FE (exy,) za 550€ kad za iste pare na oglasima ima super očuvanih Note 10+ (što je nebo i zemlja) .

Послато са SM-N9860 помоћу Тапатока
 
Proday , slažem se u potpunosti. Ko voli Samsung i hoće nov. Na "duže staze" da ga koristi - za oko 400€ , S10 Lite je najbolja kupovina trenutno . Tek za nekoliko meseci ako FE (SD verzija) bude nov za 450-500€ to bi bila dobra kupovina , mislim da nije trenutno mudro uzeti FE (exy,) za 550€ kad za iste pare na oglasima ima super očuvanih Note 10+ (što je nebo i zemlja) .

Послато са SM-N9860 помоћу Тапатока

Čak sam očekivao da će moći da se meri sa S10, ali osim 5G (za koji ne verujem da će u naredne 2 godine), procesora i veličine ekrana, ne vidim veliku prednost S20 FE u odnosu na S10.
 
Ovo je istina. Baš je taman ekran. S10 lite na 50% je svetliji od S20 Fe na 100%. Za korišćenje unutra je verovatno dovoljno svetao, ali za napolju nisam baš siguran.

Danas sam ponovo gledao telefon u jednoj našoj domaćoj prodavnici i ekran mi nije bio taman kao prethodni primerak, čak naprotiv bio je izuzetno svetao. Sad, šta je pravilo i kakav ekran će zapasti kupcu? Ne vidim da se na internetu žale na taman ekran.
 
Pogledao sam ga i ja danas u 2 različite radnje. Ekran mi nije delovao tamno. Tamno teget ili kako se vec zove boja lepo izgleda i ne deluje (mnogo) jeftino. Pristojan utisak je ostavio. E sad exynos I 6gb ram... Ne znam sta reći (a ne zaplakati). Teško da će se i naći neki ozbiljan test sa exy verzijom (recimo volim da poredim trajanja baterije po GSMarena standardu a i kod njih je ovaj put sd verzija)
 
[youtube]9jl9SsUjncE[/youtube]
Sve u svemu kolko vidim najbolje resenje je s20 običan bez obzira na exynos ili da se preskoči.. lepo su imali ranije dva modela i razlika samo kamere i veličina ekrana ovo otišlo u nedogled.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa to, s20 rullez [emoji847][emoji4]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Upravo gledao s20 fe u prodavnici, katastrofa koliki bezeli...s10 lite primer lepote za ovaj telefon.

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
To je i meni bila prva impresija, ogromni bezeli za taj cenovni rang.
Valjda prepisuju od Apple-a koji je u prethodne dve godine tako sakatio non-pro modele (XR i običan 11) i tako ih distancirao od skuplje bratije.
 
Ja gledam Tonijevu recenziju na smartphone hr i vidim snap dragon umesto exynosa. Zar kod nas nije exynos.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
5g model je sa snapom, u Srbiju otprilike ništa što ima 5g u nazivu ne stiže! [emoji849][emoji17]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Da li je neko od forumasa kupio ili probao uredjaj jel toliko losa izrada i taj exynos, zadnji koji sam imao je bio na note 8. Ja nisam primetio da mu je falilo u to vreme nista..
Pitam bas zbog ovog sata ps to je prva generacija r805?

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zato sto srce bateriju kao lud. Poslednjih par modela Exynos-a su uzas, SD i Kirin ga ubijaju u pojam.
 
Ne srče je baš kao lud ;). Ima svoje mane, ali generalno se treba pomiriti sa činjenicom da kod nas dolazi taj chipset i da je to to. S10 Lite je bio "ispad" Samsunga, što znači da mogu ali neće. Kako bilo, baterija će i na Exy-ju da izgura jedan ceo dan.
 
Imas pravo, ne kao lud, nego kao besan :D Salu na stranu, mnogo los procesor i treba ga izbegavati a sto se tice S10 Lite ubija baterija koliko je dobra!
 
Malo su preterali sa kritikom na racun Exynosa, jeste los, ali nije bas toliko los. :) Ja sam ga se svejedno otarasio i kupio S10 lite. Progledao sam sto se tice baterije. Mada da S20FE sa Exy kosta jednako kao S10 lite, moguce da bih ga menjao zbog bolje kamere i trpeo Exy... :D
 
Uzeo ga kolega danas, videću u ponedeljak malo da ga čačnem. Dobio i sat uz njega, neka Telenor akcija.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nije samo Telenor, kod svih operatera je isto. Vrednost poklona je oko 36k :)
 
Dobar u ruci, lep telefon
dea7420947e719c123e060d1c354de6a.jpg
da8c94c18cade73a98053c1808e752d7.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
ja ga uzeo danas, imao sam s9 plus sa exy pa mi nista nije falio. Ova varijanta sa satom mislim da se isplati trpeti nesto sto nije snapdragon :))))))
 
Ili prodaš i uzmeš isti samo 5g [emoji56][emoji6]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno