Šta je novo?

Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Lako će se nabavi i 5G (Nemačku takve stvari ne obuđu) samo nek bude snap [emoji56]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Dobra priča...
Više se ne koriste skraćenice Lite ili Young nego Fan...

To je dokaz da se s20 nije prodavao kako je zamišljeno, tj. da je ostao višak djelova.
E sada to je i dokaz da industrija usporava, dali zbog Korone ili zbog zasićenja tržišta ili previše igrača....

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Prodavali bi da naprave normalan uredjaj, a da se cene normalnije. Konstantno se uvode minimalna poboljšanja, a cena samo raste. Voleo bih da ih kazni tržište. Izbacuje se kao fun edicija, a cena će biti 800e. Nije mi jasno u čemu je poenta.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Saznacemo za mesec dana... Mozda je taj SD za US/CN trziste...
 
Taj sd će biti za isto tržište kao i svaki Samsung flagship (pričam za duos izvedbu, sve ostalo me ne interesuje), što znači da će nam podjednako biti zanimljiv (čitaj uopšte zbog veće cene i 0 garancije)!

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Da bismo dali jos 50 za brzi. I 50 puta mnogo i njima milina.
 
jao, jedva čekam da dođe ta verzija sa SD. da vidim šta je sledeće oko čega ćete da kukate kako babe...
 
Verovatno neće imati stereo opet pa evo unapred da te pripremim [emoji23][emoji23][emoji6]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Ako jeftiniji S10 lite ima punjac od 25W, zasto ovaj ima od 15W? Nije bas da kukam kao baba, ali ako ce vec da traze 760-800e za telefon, mogli su da ubace u pakovanje taj jaci. Zivo me zanima da li ce sledece godine poceti da implementiraju baterije sa grafenom (kao Xiaomi u Mi10 Ultra). Telefon sa takvom baterijom mozda ne bih menjao 2+ godine.
 
Pa da budemo srećni da nam uopšte daju punjač! [emoji23]

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ako jeftiniji S10 lite ima punjac od 25W, zasto ovaj ima od 15W? Nije bas da kukam kao baba, ali ako ce vec da traze 760-800e za telefon, mogli su da ubace u pakovanje taj jaci. Zivo me zanima da li ce sledece godine poceti da implementiraju baterije sa grafenom (kao Xiaomi u Mi10 Ultra). Telefon sa takvom baterijom mozda ne bih menjao 2+ godine.
Menjaćes, menjaćeš [emoji6]. Realno pre dosadi telefon nego što je baterija toliko loša da je za menjanje.
A što se tiče punjača, neka oni izbace dobar, a koliko toliko pristupačan telefon i punjač ni ne treba. Snaći ću se [emoji6]
Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo pojma nisam imao da se grafenske bat pojavile, još manje da je ima u mi10 ultra!! Jel se proslavio isti sa autonomijom?

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Bolja od N20 Ultra, plus nenormalno brzo punjenje, plus dosta bolje performanse i skoro pa duplo niža cena. :d
K30 Ultra je šampion po pitanju autonomije na 120hz.
 
Evo pojma nisam imao da se grafenske bat pojavile, još manje da je ima u mi10 ultra!! Jel se proslavio isti sa autonomijom?

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
Litijum-jonske-grafenske.
Ako se dobro secam, nakon 800 punih ciklusa izgube 10% kapaciteta kad se pune super brzim punjacem od 120W. Ako se pune sporijim punjacem onda valjda i duze traju. Cak i da se stalno pune sa 120W punjacem, opet je baterija dosta dugotrajnija od sadasnjih.
 
800 punih ciklusa su minimum 2 godine za barem 95% ljudi. I da izgubi 10%. To je odlicno!

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Oho ho, eto ga kroz 6 dana. Najavljen za 23.9.2020.
 
Gledam ove infographic materijale na GSM Arena o S20 FE, kao fotkas u mraku, night mode pa sve bude kao...pa kao sa blic glavama, sa kojima je sasvim sigurno i fotografisano. Kakvi *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i... :d :d :d
 
Ma to su fan-ovi tražil da bude 6GB RAM-a :D. Ili 6 ili ništa :D. Videćemo kakav će biti. Ima pomaka, ali S10 Lite je imao 8GB verziju, 15W naspram 45W...videćemo. Vadi ga 120Hz i novi chipset zmaja.
 
Ma to su fan-ovi tražil da bude 6GB RAM-a :D. Ili 6 ili ništa :D. Videćemo kakav će biti. Ima pomaka, ali S10 Lite je imao 8GB verziju, 15W naspram 45W...videćemo. Vadi ga 120Hz i novi chipset zmaja.
Da smo što će taj sa zmajem da bude 900e , a ne 700[emoji23]

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
A kao i svakom mobilnom uređaju, cena će ići dole kroz par meseci. Taman da se vidi kakav je, pa možda i neke akcije budu mada i S10 Lite je imao jaku cenu kada je tek izašao po MP-ovima. Ne bi me čudilo da naši zaokruže na 100.000 rsd.
 
Realno ako nema stereo sound, 700e je preskupo

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Upravo tako. Zaista je to bilo tesko kada nakrcas sve ostalo. Klasicno pilicarenje.
 
Nazad
Vrh Dno