Šta je novo?

Samsung Galaxy S20 Fan Edition

To je to, nema nista iznad.
Sad gledam i zadnjih sedam dana, navece ide na punjac sa oko 30% baterije, sot 3-4h.
 
Haha naravno da nema :)
Viber je potrošio tj 4g modem... Zato se i usija kada se recimo duže koristi viber ili ne daj bože video poziv (ovo kod mene je bilo samo dopisivanje) Exy u punom sjaju 😂
 
aha, samo 4G , onda razumem u potpunosti ! :) kacio sam ja iznad sa zeninog telefona, ali to je scenario WiFi only
 
Ma da, ceo dan sam na 4g, to mu je najbolnija tačka krastavac..
Doduše I opalio sam jedno 30tak slika ali eto kamere nema u potrošačima tj dosta je niže.
 
Slike nisu problem na kameri, video zna da ugreje, ali i da potrosi bateriju 4k@30fps ...1080@30fps je normalno, mozes da snimas ~1h i ode 30tak %
mozda da probas samo 3G only, ako ti nije bas bitan bandwidth, smanjices potrosnju sigurno, ako si u pokretu stalno.
 
Poslednja izmena:
Jel ima i koji Corning Gorilla Glass?
 
Ja sam ga ogranicio, posto mi je bitnije trajanje bat. Nisam primetio razlike u radu, na igram igre a ostalo ide tecno.
 
Ček jel ima način da se ograniči cpu a da zadrži 120hz?
 
Ček jel ima način da se ograniči cpu a da zadrži 120hz?
Ima, imas na youtube opis tacno kako to da uradis.
Ima li neko problem sa Dual sim, desava mi se da mi se samo odjedanput izgasi drugi sim. Pa onda moram nekoliko puta da ga restartujem i proradi. Takve iste simptome ima i moj kolega. Exy je model
 
Pogledaću baš.
Evo ovo je već uobičajena upotreba..
 

Prilozi

  • Screenshot_20210823-222540_Device care.jpg
    Screenshot_20210823-222540_Device care.jpg
    54.3 KB · Pregleda: 45
Ako neko ima G780G (SD sa 4G varijanta) nek pise utiske o display-u, da li ima ghost touching i slicno. Mozda su na toj varijanti i resili problem, bas me interesuje.
 
Ja sam probao sa onom aplikacijom touch screen test; radi kako treba, nisam mogao da nateram da pokaže linije koje nisam prstom iscrtao.
 
Stvar koja mi se ne sviđa je što se ekran ne vidi dobro sa polarizovanim naočarima. Treba da se okrene za oko 30° na levo da prikaz bio dobar.
Ne znam jeli staklo ima uticaja na to, ali mislim da nema.
 
Piloti ne smiju letiti sa polarizovanim naocarima bas is slicnog razloga. Svaki displej ima taj "problem" samo je pitanje pod kojim uglom. Kod mene je isto. Na prethodnom telefonu nisam vidio displej u landscape modu, tako da sam uvjek morao skidati naocare kada slikam nesto.
To je cinjenica i nema potrebe za nerviranjem, a pogotovo okrivljivati telefon :)
 
Poslednji put takav problem sam imao na Redmi Note 5. Svakako da pod nekim uglom ekran se neće videti sa polarizovanim naočarima, ali je po meni glupo da se ne vidi kada se drži normalno (uspravno).
 
То је знак да су ти добре наочаре.
 
Uzeo sam G780G Snap 865 4G varijanta. Za sad nemam nikavh problema telefon je bas brz kako radi nema grejanja niti bilo kakvih problema.
 
Po meni, najbolja kupovina trenutno, vidim ima ih za 430e, povremeno naleti i jeftinije. Bicete dugo mirni sa tim telefonom, posto ni sledeca godina nesto ne obecaje (naslednik SD888 se navodno jos vise greje)...
@jevta
SD865 4g varijanta je tiho usla na trziste pre par meseci, ima oznaku G780G umesto G780F...
 
Uzeo sam G780G Snap 865 4G varijanta. Za sad nemam nikavh problema telefon je bas brz kako radi nema grejanja niti bilo kakvih problema.
Da li bi mogao da ga isprobas sa Touch Screen Test aplikacijom pa da nam das feedback? I ako nije problem da kazes u kojoj je boji i za koliko si ga pazario? :)
 
Moze nije problem samo ako moze mala pomoc kako se testira u ovoj aplikaciji, uzeo sam ga u Telenoru za 52000 sa vaucerom od 7000 Din Uzep sam Cloud Navy boju.
 
Ja sam odradio test, sa touch screen aplikacijom, i nema problema.
Telefon je kupljen u Telenoru,, ista cena, sa vaucerom, takodje Navy blue, kao kod clana Nomad89.
 
Poslednja izmena:
Hvala na video, sad sam pogledao i probao i prosao je test. Pre nego sto sam ga uzeo citao sam brdo recenzija neki su kukali na brzinu senzora otiska kao otkljucava sporo meni radi extra retko kad se desi da nece iz prve, cak sta vise na ip8+ je znao cesce da omasi.
 
Kad je izašla ta 4g snap verzija, jer koliko vidim u HR je još nema ?
Kako prepoznat kutiju, to bi trebao bit SM-G 780G model ?
 
Posle nedelju dana korišćenja Snapdragon varijante (G780G) mogu reći da sam prezadovoljan.
Od ujutru do ovako nekog vremena ostane preko 50% baterije. Više ne moram da tražim utikač kad padne ispod 90%. Ovo je spas posle mrtvog exynosa.

Osim toga, zvuk u toku razgovora savršen, prijem signala i wifi takođe, kamera odlična, ekran bez zamerki, zvučnici izuzetno glasni, brz rad.

Mane: preglomazan za moj ukus i nedostatak 3,5 mm, ali negde se mora napraviti kompromis.
 
Nosim godinama Xiaomi telefone sa par izleta u Samsung vode. Sad sa Redmi Note 10 Pro pređem na Exy 20 FE, na bateriju sam bio spreman pošto sam ga uzeo neotpakovanog za nešto preko 350. Meni je jedino razočarenje displej. U hladu i uveče dobar ali napolju i na jakom suncu, jadan. Na primer na Poco X3 je LCD bolji displej, jedino što nema AOD a s'obzirom da se ovde i jedva vidi, kao da ga i nema. 🤔

Kamera razbija, što mi se sviđa.
 
Nazad
Vrh Dno