Šta je novo?

Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Ko zna zna...ne mož mu uzeti :)

Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Pogledajte komentare na istom linku (gsmarena), sve vise ljudi je svesno loseg Exynosa, sto je dobro. Kad dovoljan broj ljudi bude svestan loseg SoC-a, Samsung ce morati da ponudi i neke SD varijante ili ce napraviti krsten SoC. Ne bi me cudilo da je S10lite izmedju ostalog neki test trzista, da vide koliko ce se bolje prodavati od Note 10lite....
P.S. Mislim da Samsung moze da napravi dobar SoC. Ako je Exy7420 bio bolji od SD810 (koliko se secam, SD je tada bio vruc i vukao bateriju), zasto se istorija ne bi ponovila? I AMD je bio godinama u zaostatku za Intelom, a sad?
 
Iz istog razloga zašto sada Intel ne može da bude bolji od AMD-a. Samsung je samo ubrzavao svoj Exynos dok je Qualcomm "izveo AMD" nakon nesrećnog SD810. Trebaće im vremena a verovatno će AMD pomoći, što je verovatno i razlog zašto se ne bave ovom iteracijom Exynosa već stavljaju ovaj nesrećni 990 gde god mogu.

Pandan ovom sokocalu je FX9950, onaj na 5Ghz I 220W TDPa.
 
Kako ih nije sramota da "Fan Edition" nazovu telefon sa svojim raspalim Exonysom.

S10 Lite je trebalo tako nazvati a ovo je samo neki S20 NTNV (ni tamo ni vamo)

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
^ Kao nekada one SE grafike, mi smo ih zvali "sakaćena edition" :d
 
Bogami ja sam ih otključavao da rade bar ko redovne gt [emoji2960][emoji56]

Sent from my OnePlus 8 Pro
 
Pajplanovi su se otključavali - čitaj 9800SE :) Eh, ta vremena... :)

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Mogli su da imaju gotovo savrsen telefon i ako takav ne postoji. Ravan ekran, visoki refresh rate, dobre kamere, baterija, 2.5 One UI, i na kraju chipset...
 
Ko bi onda kupovao sve ostale?! [emoji2960][emoji6]

Sent from my OnePlus 8 Pro
 
Da, ali je licemjerno nazvati ovaj model "Fan Edition" iz prostog razloga što tih 5-10% korisnika koji i znaju razlike između SD i Exonysa sigurno nisu tražili Samsungovo "čedo". :)
 
^ samo neka rade, neko je spomenuo na forumu da bi voleo da prodju kao nokia. Na kraju ce tako i biti, za dugo godina koriscenja prvi put sam preskocio S i N seriju, bukvalno nije bilo godine da nisam imao barem S ili N. Sa ovim su me ubedili da odem kod konkurenata.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Delim mišljenje samo što verovatno neću kod konkurenata nego ostati na slabijoj s10 lite seriji neko vreme.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
^ i to je kod mene velika verovatnoca, jedino cekam novi 12 iphone pa zavisi da li cu ostati na ovom samsungu.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Pa to neću da čekam...telefon imam(o) pa ako se ispostavi da je novi ip dovoljno mali i da odgovara (bilo koji, može i pro) lako ja prodam ovaj s i drugi tabor opet posle dugo vremena. Takođe i pixel novi čekam da vidim mada tu već unapred znam da će da me nerviraju iste 3 stvari kao i sad na op8 pro [emoji849]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Kako stvari stoje zbog ovako lose politike samsunga svi cemo preci na iphone
 
^ kako izgleda definitivno hocemo.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
^ hehe ti bas pokusavas da ostanes na samsungu ali nekako ti ne ide kao svima nama.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Što bre, ako s20 bude i približno dobar autonomiji ovog light-a (mislim sa ekranom u fhd i 60hz), ja zadovoljan! [emoji847][emoji56]
To što trenutno imam i pixel 3 xl i one plus 8 pro je samo do moje nenormalnosti i eventualno da se zaradi malo [emoji2960][emoji3526]
Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^ hehe malo se zezam, ali realno kad gledam neki sledeci telefon ne vidim samsunga u njima. Zato cu sacekati zvanicno da izadje iphone pa da vidim koji bi uzeo.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Ako bude sd865 biće najbolji samsung ikada za evropsko tržište ;)
 
Da li se zna koliko ce kostati ovaj model?
 
^ negde oko 750$, kod kad nas barem pretvori u evro.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Jel će ovo biti fizički manji telefon od S20 ili veći?
 
Nazad
Vrh Dno