Šta je novo?

Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Jedva sinoc nadjoh punjac od 25w za 2500 d, i porucio sam ga, mada cekam potvrdu porudzbine, jer kada se udje na isti sajt iste firme-samo sa drugog linka nije na popustu....Gledam otpakivanje A52 i on takodje podrzava 25w, ali se izgleda isto dobija kao nas-15w.
 
Stigao punjac, pise super fast punjenje, i on se pomalo zagreje, ali to je brzina.....Gledao sam i neke Baseus punjace, marka koja po meni pravi ok skalameriju za tel /nosaci, kablovi/ i bar su brand name. Ima njihov punjac od 65 w, sa vise izlaza, pa razmatram i to kao opciju jer se uvek potrefi da vise uredjaja treba da se puni u isto vreme /tel, tab, smart sat/.
 
Jel nešto osetno brže punjenje u odnosu na standardni 15w?
 
Jeste - ali nisam merio vremena. Imas na Youtubu uporedni test A50/A52 sa brzinama punjenja, A50-15w 4000 ah, A52-25w 4500 ah.
 
Moze li mi neko reci kako da aktiviram poziv na cekanju ? Gledao sam klipove sve mi je aktivno ali jedniostavno ne radi, da li nije zbog koriscenja 2 kartice ??
 
Ne znam koja si mreza, znam da u Telenoru moze da se vidi preko aplikacije.
 
Aktivirao preko mreze i jopet nece. Gasio palio tel....Kako da podesim da mi uvek izlazi poslednja strana foruma ? Hvala.
 
Moze li mi neko reci kako da aktiviram poziv na cekanju ? Gledao sam klipove sve mi je aktivno ali jedniostavno ne radi, da li nije zbog koriscenja 2 kartice ??
Uđeš u opciju za pozivanje,pa u desnom uglu 3 tačke zadnja stavka je podešavanja
Zatim sledeći redosled(na ss) pa biraš dopunske usluge
 

Prilozi

  • Screenshot_20210330-215108_Call settings.jpg
    Screenshot_20210330-215108_Call settings.jpg
    46.9 KB · Pregleda: 14
  • Screenshot_20210330-215051_Call settings.jpg
    Screenshot_20210330-215051_Call settings.jpg
    30.2 KB · Pregleda: 14
^Trebalo je odmah prosle godine to da urade, tj. da i 4G ima SD865, ali bolje ikad nego nikad... Mozda ga nazovu S21 4G?
 
Zašto napominju i "produženu softversku podršku" kada, koliko znam, to ima i ovaj "običan" model?
 
Da li je 475 e puno za 5g verziju sa 12 meseci garancije?
 
^Izgleda da su konkurencija i kuknjava korisnika urodili plodom. 🙃
 
Izletila mi solidna ponuda i zamjenuo Mi 10T za S20FE nov, sto se tice samog telefona ekran,kamera sam izgled UI dosta bolji na S20 ali baterija me muci, ovo je prvi telefon da nemoze da izgura dan mog koristenja.
Prija sam imao S10+ i znam da exynos nije bajan ali ovaj 990 je katastrofa izgleda apsolutna.
Neznam kakvo je stanje kod vas ali meni ide nekih 2:30-3:30 sota dnevno sve wifi 4g se neusudim paliti 🤣.
Telefon mi se svidja i zao mi je da ga prodam zbog baterije da ide barem 5h sota bio bi prezadovoljan telefonom.
 
Ja imam oko 5 i po sati SoT na wifi, ne znam kako ti imas tako malo. Najvise koristim ig, yt, wa, bench, i igram par ne tako zahtevih igrica.
 
Ih bre i ja sa 4g only imam oko 4 ipo sata. Ali sve je to diskutabilno, od upotrebe do upotrebe... Ja najviše vanced, bench, podcast, igre ne igram uopšte.
 
Nisam ni ja igre nikako ni na jednom telefonu,primjetio sam da imam strasno los signal na 4g tipa jednu dvije crtice rijetko 3, tako da sam prebacio upravo na 2g only i ugasio adaptivno osvjetljenje pa cu sutra gurati tako a 4g paliti po potrebi pa da vidim kakvo je stanje.
Telefon sam uzeo u subotu nov i kupio jos originalni samsungov 25w punjac da upotpunim paket al sve ove dane nisam dostigao 4h sot.
 
Ma kakvi, adaptivno osvetljenje je sređeno apdejtom, nema više problema sa njim. Signal na konkretno ovom telefonu nisam primetio da je išta lošiji od ostalih telefona ali da troši bateriju na 4g, troši...
 
Signal je mnogo losiji nego na mom starom Nexusu 5X. Na Samsungu cesto imam jednu crticu dok sam na 5X imao ili pun signal ili crticu manje od punog.
 
E pa ne znam, ja sam mogao da poredim samo sa S8 koji sam nosio poslednje 4 godine i definitivno nije lošiji od njega, što ne znači ni S8 nije bio loš... 😂
 
I onda mi se smeju poznanici sto sam dao 100e vise za 5G verziju... u proseku 7 i po sati sota na 4g sve vreme :)
 
Ja nisam razmisljao o 5G nazalost naletio mi ovaj po dobroj cijeni a kontao sam da ce moci mininum 5 sati sota, danas je malo bolja situacija kako sam ugasio adaptivno osvjetljenje, prebacio se na 2g kada mi netreba internet, ugasio wifi i bluetooth skeniranje.
 
Izletila mi solidna ponuda i zamjenuo Mi 10T za S20FE nov, sto se tice samog telefona ekran,kamera sam izgled UI dosta bolji na S20 ali baterija me muci, ovo je prvi telefon da nemoze da izgura dan mog koristenja.
Prija sam imao S10+ i znam da exynos nije bajan ali ovaj 990 je katastrofa izgleda apsolutna.
Neznam kakvo je stanje kod vas ali meni ide nekih 2:30-3:30 sota dnevno sve wifi 4g se neusudim paliti 🤣.
Telefon mi se svidja i zao mi je da ga prodam zbog baterije da ide barem 5h sota bio bi prezadovoljan telefonom.
Ако ниси, надогради на последњу верзију софтвера. Мало је боља батерија.
 
Nazad
Vrh Dno