Šta je novo?

Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Pa snapdragon + verovatno takva upotreba. Ako čitaš ebook sa dark temom možeš i sa exyjem :D
 
lepo, ja sam se danas malo zaigrao i bilo bi oko 24h, pa ga punim ranije
 
Koristi li neko 25w punjac? Ne znam koliko je primetna razlika u odnosu na ovaj standardni 15w.. Ja ionako po vise puta dnevno kada se nadjem pored punjaca, dopunim na 10tak min i tako teram, uglavnom ne punim nocu na 100%. Ako je osetna razlika vise bi ni znacio onda taj brzi, ne znam da li da bacam 20e na to :)
 
Evo potvrdjujem da se isto (ako ne i vise) greje kao S8 nakon par skinutih i instaliranih aplikacija ili dopisivanja preko vibera. Posle 20tak minuta takve upotrebe morao sam da ostavim telefon jer mi je uzasno neprijatno da drzim tako vreo telefon a da ne pricam koliko mi prsti zapinju o staklo ekrana kada se toliko ugreje... Nije da nisam ocekivao ali je ipak postajala neka nada :D

EDIT : na 4g, ali verujem da nije drasticno bolje ni na wifi
 
Ljudi, da li vredi uzeti Samsung S20 FE sa garancijom skoro 2 godine za 360e? Koja je razlika izmedju 4G i 5G, osim u procesoru? Hvala unapred.
 
Poslednja izmena:
Sutra kupujem sa kp, kao poklon bratu, trebam li na nešto da obratim pažnju? Mislim, je li bilo nekih problema uopšte sa telefonom?
 
Ghost touch, o tome je bilo reči a ima i da se vidi na yt o čemu se radi. Ja primećujem taj problem ako baš baš brzo kucam pa se desi da izbrljavi ponekad ali ništa strašno.
 
Pa snapdragon + verovatno takva upotreba. Ako čitaš ebook sa dark temom možeš i sa exyjem :D
Teško buraz 😀 Evo ti cela slika dole. Igrao sam još jednu igricu jedno pola sata. Ne znam što je Chrome pojeo toliko baterije doduše.
Post automatically merged:

Hajde u sledecem testu ugasi Wifi i ostavi ga ceo ciklus na 4G-u i koristi ga kao i u ovom testu.
Važi, mada ne znam hoću li baš uspeti toliko da provedem vremena u igricama, ali ako korona kaže NE poslu, daću sve od sebe 😄
 

Prilozi

  • Screenshot_20210313-145404_Device care.jpg
    Screenshot_20210313-145404_Device care.jpg
    61.1 KB · Pregleda: 24
Poslednja izmena:
Kupljen danas. Telefon puno lepši uživo nego na slikama, lepo je sve to upakovano za ovu cenu sa kp.
 
Ja sam neki dan igrao oko 45 min - doduse nezahtevnu Hillclimb2 i nisam primetio da se zagrejao. Vise me je grejalo duvanje iz kola u mestu nego tel, a kamoli da se usijao...
 
Kažem, dopisivanje obično mi usija telefon, ali 4g i ne baš sjajan signal, 2,3 crte. Modem ga greje, to je boljka oduvek
 
Sutra kupujem sa kp, kao poklon bratu, trebam li na nešto da obratim pažnju? Mislim, je li bilo nekih problema uopšte sa telefonom?
Ako bude zezalo automatsko osvetljenje ekrana, samo updejtuj do zadnje verzije. Meni na VIP verziji je to sređeno.
 
Ja do sad nijednom nisam primetio da se ista posebno greje.
 
Takođe, samo od danas. SD 128/8 za Azijsko tržište. Videćemo posle par dana kako drži baterija. Fluidnost u igrama je mogla biti i bolja, očekivao sam više od Snapdragona, sve ostalo je ful.
Da li moze da snima (nekim od silnih programa), ALI zaista da snima razgovor pri cemu snimi jednako dobro tvoj i sugovornikov glas, a ne da sa zvucnika pokupi tih glas sugovornika dok je tvoj jasan i glasan?
 
probaj neku ako nije problem...
 
To je onemoguceno prosto jer se kosi sa pravima o privatnosti :D Mozes da zaobidjes sa onim bluetooth snimacima.
 
To je onemoguceno prosto jer se kosi sa pravima o privatnosti :D Mozes da zaobidjes sa onim bluetooth snimacima.
Neke SD azijske varijante, dal kineksa il j. korejska su mogle snimati, mislim i neki j. americki.

Molim te objasni ili daj linkove u vezi bt snimaca koji mogu snimiti razgovor, objasnjenje najprostije kako to radi...
 
Poslednja izmena:
A sve to smo imali u samom telefonu i opet bi mogli da imamo ali nam ne daju...
 
Pa naravno, zato se snalazis na elegantne nacine :D kome treba..jbga, zakonski su to regulisali, to ti je sto ti je.. Druga varijanta je da se zezas sa flesovanjem tih raznih firmware-a koji podrzavaju snimanje, ne znam da li ces brickovati tel. sa njima sada kada postoje tel. za razlicita trzista..
 
Dobih danas i ja One UI 3.1 update mada slabo vidim neke razlike za sada :)
Jel ima nešto vredno pomena ako je neko primetio?
 
Nazad
Vrh Dno