Šta je novo?

Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Uh, ovo bi lako mogao biti best buy

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Konačno da naprave potpuno funkcionalan i kompletan S20 za Evropu. +
 
Da da, krenuli su dobrim stopama kao S10 Lite, ali se bojim da će cena biti visoka. I S10 Lite je bio skup kada je izašao. Ako admini misle da treba nova tema, mogu da prebace jer će sigurno biti reči o istom modelu ;).
 
Ako bude kao S10lite bice odlicna kupovina naspred S20 serije.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Moraće neki iskorak da naprave u odnosu na S10 Lite. Ok staviće noviji chipset, kamere neke modifikovane, ko zna koje će biti, ali mislim da će ubaciti možda i 3.5" ili neki stereo. Malo mora da se razlikuje od prethodnika.
 
Stereo + 90hz Amoled i većini dovoljan upgrade. Verovatno bi i mnogi sa S10/S20 serije prešli na S20 Lite. Mada to bi ugrozilo S20 flagship modele, ko bi ih kupovao sem fensera i ovih što ne vole reč Lite.
 
Za 90Hz mislim da se neće isprsiti, uskočili bi sebi u usta time jer bi onda ljudi čekali mahom Lite modele. Ali ako se isprse, onda sam džabe pazario N10+ :D. S20 "Fan Edition", vraća mi sećanje na Note 7 i FE kojim su sredili bateriju :).
 
Poslednja izmena:
Moguce je da ce se zvati "fan edition" umesto "lite", sto bi imalo logike pogotovo ako stave imx555 kao u S20...
 
I ode cena ako je ovo tacno a i ode im S20 serija onda. Ni malo logike. Kostace cca 750-900 evra.
 
^ mozda 850€, mnogo je 1000€ za pocetak[emoji3] zavisi da li si mislio kod ovlastenih prodavnica ili na crno.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Ja sam mislio legalno. :d
Na KP će biti verovatno u početku oko 900e, ali će brzo otići na 700e, isto kao što se desilo sa S20 serijom.
 
^ vrlo moguce, njega treba uzeti negde pred kraj ove ili pocetkom sledece godine. Tad ce cena biti na nekoj normalo.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Meni samo nije jasno zašto ovo ne urade odmah nego ovako razvlače Lite seriju. Izbaci 3 modela i svako će da uzme šta želi a ti opet kao kompanija možeš da imaš samo dobit.
 
^ prvo da ljudi puknu pare na S20 seriju pa im onda uteraju sa S20lite da predju na njega. Svaki potez korisnik gubi pare a samsung uzima. Tako je i sa S10lite telefonom, on ubije ostatak S10 serije po svim karakteristikama.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Slažem se ali su u stanju da naprave gotovo idealan uređaj. Izbaci e, +, pro, ultra i daj jednu S seriju koja će da ima sve u sebi što nam treba, a to su snap, velika baterija, dobra kamera, ekran. Njima ide svakako u prilog tako nešto jer će se prodavati pa će se prodavati kao takav.
 
Slažem se ali su u stanju da naprave gotovo idealan uređaj. Izbaci e, +, pro, ultra i daj jednu S seriju koja će da ima sve u sebi što nam treba, a to su snap, velika baterija, dobra kamera, ekran.

200.gif
 
^ sto kazes u Q1 2021 bice perfektna kupovina

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Ček sad kad stave sve odlično i zakolju ga sa exynos-om kao n10 lite [emoji847][emoji56]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
^ ne bi trebalo, najavili su SD. Ako bude exy preskacemo[emoji3]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Bice SD 99.99%... Ako u medjuvremenu ne kupim S10lite, verovatno moj sledeci telefon. :)
 
Neverovatno, opet Exynos nakon gomile vesti da ce biti sa SD. Kupih S10 lite, sad mi pogotovo nije zao sto nisam cekao S20FE. Mozda Exy1000 bude valjao...
 
Jak mi je ovo FE
 
Slepci iz samsunga, ne vredi nego opet se vracam na ios. Ovo sakacenje korisnika je preterano.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno