Šta je novo?

Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Otkud punjac od 15w pa to je bilo pre 3 god, stalno useru sa necim. Ali to je namerno da bi se odvojio od flagshipa
 
S10 lite dolazi sa 25W punjacem, tako da nema nikakve logike da S20FE dodje sa 15W, nije mi jasno zbog cega...
 
Ekologija i štednja struje? Bar daju punjač, Apple uskoro izbacuje punjače iz pakovanja...Samsung verovatno odmah posle njih prestaje i on da daje punjač uz telefon...
 
S10 lite dolazi sa 25W punjacem, tako da nema nikakve logike da S20FE dodje sa 15W, nije mi jasno zbog cega...
Podržava i 45w punjenje a novi note i samsung 20 ne! [emoji1751]

Takođe me nervira što nema mogućnost ta se upali schedule za vreme punjenja kao sony što je napravio. Nabodeš telefon uveče na kabel i staviš da punjenje krene npr u 5 ujutro ako u 7 ideš na posao

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Vidim da i svim okolnim zemljama sada imaju samo LTE, 5G verzija izgleda planirana samo za Zapadnu Evropu :)
 
Verovatno računaju samo gde već ima 5G ide ta verzija.
Sad videh na MTS-u piše da je verzija 8/256 i da podržava 5G, možda su pogrešili
 
Poslednja izmena:
Moguce da je tako, samo ovo je opet pilicarenje na njihovu stetu. Ispravili su, sada pisr 6/128GB.
 
Obratio sam se Samsungu danas, i dobio odgovor da ce u Srbiji biti samo Exynos :mad:
 
Video sam ga danas izloženog u Ušću, oni okviri uživo ne izgledaju toliko veliki. Fino leži u ruci a na leđima ne ostaju otisci. Za nijansu je veći telefon od običnog S20. Lepo i brzo radi. Šteta što ga kod nas neće biti u snap varijanti. Svejedno bice ovo solidna kupovina kada mu malo padne cena.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
 
Pusti Sloveniju, za nas je bitnije da 5G verzija bude u Mađarskoj, pa da ga bude masovno na kp [emoji4]
 
Niko ne pominje očajan ekran. Maksimalno osvetljenje ekrana jako slabo. Očigledno je da su sa ekranom ove godine baš štedeli.
Inače uporedio sam ga sa više Samsung telefona i od svih ima lošije osvetljenje.


Ja ga ne bi uzeo zbog ekrana pa i da je sa 865 procesorom


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Mislim da ipak treba uživo testirati / isprobati FE pa doneti zaključak . I ja sam se mnogo puta iznenadio koliko mogu razne recenzije sa YouTube uticati i pozitivno i negativno na odabir telefona (odnosno opšti utisak) .

Послато са SM-N9860 помоћу Тапатока
 
Pa je li ste zna, Snapdragon ili Exonys kod nas? Interesantno da se nigdje ne pominje chipset, obično za procesor samo piše "Octa-core" (u Srbiji i CG), mame im ga spopandrknem...
 
Exynos, u telekomu i multicomu piše da ima Octa-Core 2.7GHz,2.5GHz,2GHz, a to je exynos. Snap je valjda 2.84 GHz, 2.42 GHz,1.8GHz. I ima 6 GB rama
 
Niko ne pominje očajan ekran. Maksimalno osvetljenje ekrana jako slabo. Očigledno je da su sa ekranom ove godine baš štedeli.
Inače uporedio sam ga sa više Samsung telefona i od svih ima lošije osvetljenje.


Ja ga ne bi uzeo zbog ekrana pa i da je sa 865 procesorom


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Ovo je istina. Baš je taman ekran. S10 lite na 50% je svetliji od S20 Fe na 100%. Za korišćenje unutra je verovatno dovoljno svetao, ali za napolju nisam baš siguran.
 
Što je najgore. A51 ima svetliji ekran.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Pa je li ste zna, Snapdragon ili Exonys kod nas? Interesantno da se nigdje ne pominje chipset, obično za procesor samo piše "Octa-core" (u Srbiji i CG), mame im ga spopandrknem...

Kod nas u zvanicnoj prodaji samo 4G sa Exynos 990
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno