Šta je novo?

Ruter blokira android box

Taz-91

Poštovan
Učlanjen(a)
04.08.2014
Poruke
286
Poena
70
Pozdrav svima,najpre izvinjam sam ako nisam otvorio temu da dobrom mestu.
Juce sam uzeo android box povezao sve radilo normalno dok nisam morao nesto da ugasim ruter, posle toga nije hteo da se poveze ni preko lan-a ni preko wifia,tj poveze se ali nema neta na boxu. Posle par restrartovanja rutera nekako proradilo,medjutim jutros nestalo mi struje i od tada vise nema neta na boxu,probao sam sve od resetovanja rutera,menjanja kabla do vracanja na fabricko podesavanje boxa. Onda sam probao da preko telefona
sherujem net,isto se povezao ali nije bilo neta. e onda sam izvadio lan kabal i net je proradio,ali ovaj 4g od telefona sto sherujem. Pokusao sam bez kabla na wifi od rutera ali nije htelo,dakle net radi samo kad je lan kabal izvadjen i kad je povezan na telefon preko 4g mreze. Zato pretpostavljam da mi nekako ruter blokira box. Ja sam usao u ruter ali ne znam sta da trazim, Pa bi mi pomoc dobro dosla.
 
Rešio sam prob, ip na ruteru pravio problem. Hvala u svakom slučaju.

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
 
^ Kako to, mreža ti je na nekim specifičnim podešavanjima pa je to razlog zašto nije radilo na default podešavanjjima? Ovde kažeš da si ranije resetovao i ruter i box i nije radilo.

probao sam sve od resetovanja rutera,menjanja kabla do vracanja na fabricko podesavanje boxa.
 
Nazad
Vrh Dno