Šta je novo?

Hardver Koji od ponuđenih bi bio najbolji... ? SSD

Procesori, matične ploče, memorije, hlađenje, grafičke kartice i ostale PC komponente

ukLz

Poštovan
Učlanjen(a)
30.11.2018
Poruke
182
Poena
70
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel i5-4460 @ 3.40GHz | Inter stock cooler
Matična ploča
ASUS H81M-R
RAM
16GB DDR3 1600MHz
GPU
ASUS ROG STRIX RX 470 4GB OC
Storage
ADATA SU800 256GB
Zvuk
/
PSU
Corsair VS550W 80+ White
Kućište
/
Monitor
Iiyama G-MASTER G2470HSU-B1
Miš & tastatura
HyperX Alloy Origins (HX Aqua) | Redragon M711 Cobra
Ostale periferije
Trust GXT 707G Resto
Laptop
Lenovo IdeaPad 3 15ADA6
Tablet
/
Mobilni telefon
Xiaomi Mi 11i
Pametni uređaji
/
Steam
https://steamcommunity.com/id/uklz/
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. ADSL
  3. Mobilni internet
Treba mi bilo koji SSD od 120gb za jedan stariji , bivši poštanski računar, čiji je sistem oduvek radio na hard disku i zaista je preeespor, pa sam imao ideju da ga ubrzam malo sa bilo kakvim SSD-om. Bitna mi je cena da ne pređe preko 3.500 - 4.000 , pa sam našao ovaj izbor u Baitu.

Stoga, koji bi SSD bio najbolji sa ove slike ?

B6mfntU.png


Ima li bilo kakve razlike između ovih modela, ili je potpuno svejedno koji bih uzeo?

Ja sam ranije kupio Kingstonov UV500 120gb koji je crko nakon 3 meseca rada.. ne znam da li je bilo kakav od ovih faličan SSD?


Hvala unapred.
 
Poslednja izmena:
WD i noname Gigu bih izbegao. Pogledaj i druge radnje, osim ako nisi ogranicen na tu jednu.

Nisam cuo da UV i A serija ima bilo kakvu falinku, mozda ti se tako zadesilo. Desavalo se i meni da kupim nov telefon pa da crkne sam od sebe posle 4 meseca. Desava se.
 
....da ne otvaram temu :) 'bil pazarili ovo ? 2133213213232132132123132.jpg
 
Ima li sta povoljnije?? :D
 
Ima li sta povoljnije?? :D

Hard disk se ne kupuje bez garancije i refabrikovan. Na njemu su ti podaci, valjda ti je u interesu da ih ne izgubiš.
Obaška što danas kupovina hard diska od 320GB po meni gubi svaki smisao pored SSD-a, koliko god da je razlika u ceni, a nije tolika da je po meni isplativo.
Imaš SSD od 240GB za nekih 4-5 K, em će sisterm bolje da ti radi, em će duže da ti traje od tog hard diska.
Ako je stiska sa parama, sačekaj malo i skupi još tih par hiljadarki i kupi kao čovek ono što je svakako bolja opcija, a ne taj krš.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno