Šta je novo?

Far Cry 6

DeRadicci

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruke
7,655
Poena
525
7YXpyvH.jpg


Procurilo na PSN-u, cross-gen, izlazi 18. februara. Zvanicna najava najverovatnije prekosutra.

Welcome to Yara, a tropical paradise frozen in time. As the dictator of Yara, Anton Castillo
is intent on restoring his nation back to its former glory by any means, with his son, Diego,
following in his bloody footsteps. Their ruthless oppression has ignited a revolution.
 
Poslednja izmena:
@off Ja ga pamtim iz Dezurnih krivaca i Homicide: Life on the Street.

@on FC5 mi je lepo legao. Valjda nece ovde da za...u.
 
To su definitivno Breaking Bad likovi, Gus Fring i Varga. Ne znam koliko ima veze sa BB ili trojkom opcenito.
 
Pre par dana sam posle valhale razmisljao o tome kako ubisoft ubi sa reskinima svojih igara, pomislio kako nema Far Cry-a i kako su mozda resili da bar tu naprave neku pauzu dok ne urade nesto drugacije kad ono evo njega :D
New Dawn nisam tako, mislim da ni trailer nisam pogledao. Sudeci po vremenskoj distanci ovo ce da bude jos jedan reskin ali ajde mozda ih gustavo izvuce.
 
Bas kad sam procitao opis pomislih "Cuba style", sad kad vidim ove slike, definitivno je to taj vajb
 
Smaraju vise s ovim skleptanim oruzijem iz fallouta, metroa...
 
^Bas vala. A malo me je i dzungla smorila. Prija bi mi neki far cry u urbanijem okruzenju. Nesto tipa bogota. Freedom Fighters varijanta da bude. Dzipovi, favele i ulicice. To bi bilo osvezenje za Far Cry, obzirom da ce gameplay da ostane isti kao i u prethodnih par delova.
 
Glupost u najavi ...ovakva oruzja,onaj pas fora invalid, wtf :)
 
Izasao leak pred reveal :) uzivajte :

 
franšizu zakonom zabraniti, ubisoft pohapsiti.
 
Deluje kao sledeci deo koji cu bez problema preskociti.
 
Bolje da je ovo far cry 6.
Iskreno, nikad nisam nešto simpatisao pajsere koje sam vodio kroz igru,
Izuzev prvog dela.
Pagan Min iako izgleda ko mrtva gejčina, je totalno težak lik, nekako imam razumevanja za njegovo ludilo. Pogotovo kad vidiš one čobane iz zlatne staze...i kad skontaš njegov gubitak....
Šteta je što nije bilo moguće roknuti i Sabala i onu ribu i uortačiti se sa Paganom 😁😈 Samo jedno je moguće roknuti, nažalost nema ortačenja.
I Vas je opasan ludak, meni manje simpatičan ali psiho, zajeban psiho.
2 i 5 nisam igrao, kum mi reče da je drugi deo možda najbolji. Mene samo ubija onaj braon filter, sve izgleda kao sr#nje.
Eto, toliko od mene, da se malo izduvam.
 
Nazad
Vrh Dno