Šta je novo?

Windows 10 licence za Ebaya

Kupio Dec 27, 2018 Windows 10 Pro licencu sa eBay-a i kostala je GBP 2.50 (oko 3.50 dolara u to vreme) i do dan danas sve super radi :)

Prodavac je bio Tech Universe Ltd (dealicious-uk) :)
 
Provrtim sinoć Youtube kanal našeg kolege Vlade, i vidim reklamu za jeftine retail ključeve na U2KEY sajtu, za koji sam skroz zaboravio. Pa sam na kraju kupio retail ključ za 10$.
 
Provrtim sinoć Youtube kanal našeg kolege Vlade, i vidim reklamu za jeftine retail ključeve na U2KEY sajtu, za koji sam skroz zaboravio. Pa sam na kraju kupio retail ključ za 10$.
Bilo sta da od tih kodova da kupujem odem na neki od sajtova koji uporedjuju cene igara. AKS mi je najbolji za te stvari, koristim ga vec godinama. Evo bas gledam licencu za Win 10 Pro i cena joj je 2.82 eura za OEM a 2.84 eura za Retail :)
 
Bilo sta da od tih kodova da kupujem odem na neki od sajtova koji uporedjuju cene igara. AKS mi je najbolji za te stvari, koristim ga vec godinama. Evo bas gledam licencu za Win 10 Pro i cena joj je 2.82 eura za OEM a 2.84 eura za Retail :)
To sto pise Retail ne znaci da ces Retail i da dobijes.
 
Mora da te zanima jer Retail znaci da nije vezan za jednu masinu vec moze da se preseli na drugu, OEM vazi samo za jedan racunar.
 
Mora da te zanima jer Retail znaci da nije vezan za jednu masinu vec moze da se preseli na drugu, OEM vazi samo za jedan racunar.
Da, znam to ali za taj novac me bas bas ne zanima :) Imam i nalog na jednom wholesale sajtu pa mogu kupiti jos jeftinije :ROFLMAO:
 
Problem je sto sve to moze da se dobije besplatno a prave licence ipak moraju da se kupe da bi bile legalne za firme.
 
Da li je kod ovih licenci moguća reinstalacija sistema, i to na drugi ssd, sve ostale komponente ostaju?
 
Naravno, licenca ostane vezana za matičnu ploču, prilikom reinstalacije ne mora više ni da se kuca serijski broj, automatski se aktivira Win.
 
Nazad
Vrh Dno