Šta je novo?

Windows 10 licence za Ebaya

DusaN

Čuven
Učlanjen(a)
19.01.2002
Poruke
4,906
Poena
805
Trebale mi 2 licence, pa kupio jutros, po jednu kod 2 različita prodavca, 2-3EUR, imaju dobre ocene. Kupio u roku od par minuta, i obojica mi poslala isti kod :)
Jel to tako treba, ili je ipak neka prevara, i to baš obojica? :( :)
 
Mislim da su te zapalili, jer koliko ja znam ne mogu bit dva ista, a vidis ja sam isto kupio na ebay, ukucao, sve radi lagano...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslao poruke obema radnjama, i ladno je isti lik, dve radnje, kao sistem pogrešio, video da je ista osoba naručila pa poslao isti kod :) pa mi sada poslao još jedan.
Svašta baš :)
 
Prevara imas na kupujem prodajem nase preprodavce ali su bar provereni


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa jel rade?
 
Instalirao win kao vm, aktivirao sa tim prvim, duplim ključem, prošlo, kaže windows aktiviran :)
 
I mene je ovo zanimalo da probam, ali me je mrzelo da reinstaliram sistem. Nije mi jasno na koju foru rade ovi likovi, ali je toliko povoljno da se prosto ne isplati zezati se sa narodnim verozijama sistema. Odlično je ako je to sve lagalno.[emoji106]

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Legalno je što se tiče Microsofta, ali ako imaš firmu mislim da ti naša inspekcija ne bi priznala tako kupljen Windows.
 
Ja sam svoje ključiće za Win 10 Pro i MS Office 2016 kupio na hrkgame dot com.
Sve dobio odmah posle uplate bukvalno na mail i aktivirao bez problema!
Mada zaista jeste malo čudno kako imaju Win 10 Pro key sa 96% popusta pa ga
možete uzeti za nekih 5-6 € ali najbitnije je da radi kako god i da se ne vredi više
zezati sa koje kakvim "aktivatorima"...
 
Poslednja izmena:
Ja imam legalan Win, ali nije hteo da se aktivira posle zamane komponenti (a trebao je) a nisam hteo da reinstaliram sistem, pa sam sa ebay-a kupio ključ za par $ i evo radi već skoro godinu dana bez problema.
 
Juče mi bilo hitno pa kupio ključeve za Win10 Pro i Office 2019 Professional Plus sa ebay za oko 7e ukupno

Za office nije prošlo preko neta nego je moralo telefonski. Bila je napomena uz aktivacioni key da se tako proba ako ne prođe regularno.

Više puta sam uzimao i ovo mi se prvi put desilo mada nikada nisam išao na office ovako jeftino.
 
Ja imam legalan Win, ali nije hteo da se aktivira posle zamane komponenti (a trebao je) a nisam hteo da reinstaliram sistem, pa sam sa ebay-a kupio ključ za par $ i evo radi već skoro godinu dana bez problema.

Verovatno je bila OEM verzija?

Za office nije prošlo preko neta nego je moralo telefonski. Bila je napomena uz aktivacioni key da se tako proba ako ne prođe regularno.

Više puta sam uzimao i ovo mi se prvi put desilo mada nikada nisam išao na office ovako jeftino.

I ja sam morao za svoj MS Office 2016 isto preko fixnog...
 
Poslednja izmena:
Ja kupio juce jedan sa ebaya za 1 evro i aktivirao uspesno Win 10 Pro.
Posle progooglam kljuc, i nadjem ga na vise sajtova :D
 
Koju si verziju kupio OEM ili FPP? Kontam da ako je OEM može samo na jedan pc ili laptop?
 
Nemam pojma.
Isao na sortiranje po najnizoj ceni i kupio sa prvog linka.
Ne bih se ni setio da googlam da jedan kupac nije napisao u komentaru da je "svoj" kljuc nasao preko googla.
Radi kljuc tako da mi je svejedno, a listing su skinuli sa ebaya tako da ne mogu da vidim koji je tacno kljuc bio.
 
Pa ne bi bilo loše da vidiš u cmd ukucaj ovo: slmgr /dlv
i vidi jel oem ili retail?
 
Juče mi bilo hitno pa kupio ključeve za Win10 Pro i Office 2019 Professional Plus sa ebay za oko 7e ukupno

Za office nije prošlo preko neta nego je moralo telefonski. Bila je napomena uz aktivacioni key da se tako proba ako ne prođe regularno.

Više puta sam uzimao i ovo mi se prvi put desilo mada nikada nisam išao na office ovako jeftino.

Kako se instalira Office 2019?

Skine se instalacija sa Microsoft sajta, ili...

Takodje, kako ide telefonska aktivacija?

Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I ima li neko bitne razlike u odnosu na Office 2016?

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Kako se instalira Office 2019?

Skine se instalacija sa Microsoft sajta, ili...

Takodje, kako ide telefonska aktivacija?

Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk



Kod mene je u pitanju bila neka preaktivirana verzija Win10 Pro + Office 2019 Pro Plus sa pirbay. Posle jedno pola godine prestala je da bude aktivirana. Pretpostavljam da je ms antivirus u nekom updateu blokirao aktivator ali nisam imao vremena da više gubim oko toga.

Aktivacija Win10 sa kupljenim aktivacionim ključem je prosla odmah kako treba. Office zato nije hteo da se regularno aktivira. Zbog toga sam ga deinstalirao i ponovo instalirao preko ms linka koji je bio priložen uz key uz napomenu da ako ne prođe aktivacija da se pokuša telefonski. Posle ponovne instalacije ponovo nije htelo regularno ali je na kraju prošlo telefonski. Sasvim je moguće da bi odmah prošlo telefonski da sam pokušao na verziju koja je već bila, bez deinstalacije.

Pozove se ms regionalna kancelarija na broj koji ti izađe tu negde u procesu aktivacije. Moguće da mora sa fiksnog, nisam probao drugačije. Govorni automat je u pitanju i sve je na srpskom. Ne treba nikakav ms nalog ili slične gluposti. Traži od tebe id instalacije u formi gomile brojeva koje im ukucaš preko tastature telefona i na osnovu njih ti izgenerišu grupe brojeva koje uneseš. I onda ako je sve validno to prođe.

Mnogo je komfornije i manje vremena uzima kada sve prođe online bez potrebe da se ide ovako. gotovo da vredi da se plati par evra više ali ništa nije garantovano ni tako.


I ima li neko bitne razlike u odnosu na Office 2016?

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk


Nemam pojma. Ja koristim 2007 i 2010 na Win7. Ljudi traže poslednje a ja nemam snage da se ubeđujem sa njima.
 
To se znalo odavno. Ljudi ih kupuju jer su jeftini i ne moraju da se cimaju sa aktivatorima.
 
Hm! Danas pokušavam, i ne mogu da kupi Win10 na eBay. Izgleda da eBay uklanja sve koji pokušaju da prodaju Win.

Kupio sam čak dva, platio, dobio potvrdu da sam platio, i posle par minuta dobijam poruku od eBay da "The item you won is no longer available", i da tražim refund. :trust:
Jedan od te dvojice je imao trocifreni broj prodaja, a onda je ponuda uklonjena posle moje kupovine.
Ima još nekoliko prodavaca koji imaju Win10, ali posle prvog klika na ponudu, ponude više nema. :trust:

Da li je to kraj, ili ja nešto grešim? :(
 
Meni se to isto desilo, pre petnaestak dana. Dobijem istu poruku, prodavac uklonjen, ali mi je poslao kod.
 
Ahm! I ja sam ukapirao iz eBay ponuda da će možda biti tako.
Koliko je vremena prošlo od porudžbine do isporuke?
 
Ahm! I ja sam ukapirao iz eBay ponuda da će možda biti tako.
Koliko je vremena prošlo od porudžbine do isporuke?
Ako ti treba, javi mi se posle 22:30 i pokusacu da uzmem.
Nije kraj jer je zakonom zasticena prodaja "polovnih" kljuceva.
Uklanjaju prodavce na koje dobijaju puno zalbi.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Probajte nesto od ovih, verujem da je ostao neki neaktiviran.

Free Windows 10 Phone Activation (1 user)

1- 6G6WF-NBD23-84P9C-VHTCQ-3PFC6
2- 2FDN7-PP7F6-HYXDD-MD39F-GXXTT
3- JGFHB-NPH3V-W79WK-YRJDD-Y4G6T


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno