Šta je novo?

IDENA: Proof-of-Person Blockchain

Danas je validacija u 14:30, nemojte opet da zaboravite [emoji56]
 
Podsetnik, danas je validacija u 14:30 :)

Je l' prodao neko nešto ili čuvate i dalje?!
 
Ako nekome treba invite, javite se na pm.
Ali samo ozbiljni, da ne propada dzabe [emoji6]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Imam i ja jedan invite, takođe samo ozbiljni, prošla mi propala bezveze :)
 
jel moze 1 invite za sutra da probam namestiti u VM,ako neko ima nek se javi na PP pa da sutra preuzmem ako je vremenski ogranicen
nisam Vas ni pitao kako radi ovaj sistem za sad
 
Ja promašio prošlu validaciju i sad sam "suspended", ako se niko ne javi do petka kada bude sledeća validacija, poslaću ti ja, samo da me vrate nazad da budem "human" :d
 
OMG,u vreme smart tostera i frizidera :)
jel moguce imati vise acc?nekad je bio neki ponzi gde se ugovor vezivao za IP adresu,sam sebi sam bio referal,1grafika 2 il 3 majnera gurala ako se dobro secam,Cointelect
nego kako to daje u realnom vremenu
 
Poslednja izmena:
OMG,u vreme smart tostera i frizidera :)
jel moguce imati vise acc?nekad je bio neki ponzi gde se ugovor vezivao za IP adresu,sam sebi sam bio referal,1grafika 2 il 3 majnera gurala ako se dobro secam,Cointelect
nego kako to daje u realnom vremenu

Pa možeš da imaš više naloga, zašto da ne, ali kada dođe validacija, moraš da se iscimaš da rešiš sve zagonetke na svim nalozima u roku od minut i po (ta prva sesija je problematična, sledeća sesija je valjda 30 minuta, za to ima vremena)
 
Alal im kačamak, meni se ruke tresu od uzbuđenja i za ovaj jedan :d
 
Ih pa nista novo,ja ne pamtim kad je neko prosao od mojih. Jednostavno se ne pojave kao da misle to je to ubacio sam invite i legne mi 50e :D
 
Ma idi, trčim danas iz banke kao lud do kuće da stignem na vreme :d
 
Ma znam ali morao sam ovako "javno" da ga pitam :D Meni za godinu dana ne znam da li su prosla 5 coveka.Cudo
 
Da li prodajete odmah ili čuvate, i ako čuvate do kada čuvate?! [emoji4]
 
Ja sam letos prodao na 0.3$ za eth sto se pokazalo sjajno :) Od tada hodl do daljnjeg.
 
nisam bio sposoban,jesu te kickovali?
malo im glup taj sistem banovanja,nisam ni blizu te price samo uzmem 50 i cao,neresava nista u zivotu
iskreno gledao sam to da namestim za drugaricu koja je sad malo u minusu,da joj mozda pomogne,ne zarad svoje licne koristi
 
Poslednja izmena:
Neće ga banovati, ali teško se dolazi do pozivnica i glupo je da "propadnu", ako me razumeš :)

A sistem je takav da bi bili sigurni da su svi članovi živi ljudi, nema vrdanja...
 
Ludaci niču kao posle kiše :d
idena1.png

Nego, gde je najbolje prebaciti IDENU, na koju menjačnicu?! Hotbit, qTrade?!
 
Qtrade u btc, pa iz btc u ltc, pa u wallet...4 noda na hetzneru, simpa lovica se uzima za minimum rada.
 
a sta kazete kolko se trosi neta za odrzavanje 24/7 nod,negde sam cuo 600gb mesecno sto mi je preterano,sta je istina nek neko iskusan podeli
 
Ma nema šanse toliko :) Meni stoji node na poslu na jednom kompu, mogao bih da instaliram onaj NetLimiter ili čime se već meri protok, pa da vidimo... Mada i da jeste toliko, šta me briga :ROFLMAO:
 
takozvani Guerila mining :)
a stas bajo ako neko ima 100gb net mesecni,pa onda idena spuca to sve
 
Nazad
Vrh Dno