Šta je novo?

Samsung TV pitanje

CaptainCrash

Slavan
Učlanjen(a)
06.08.2012
Poruke
2,112
Poena
275
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Imam tv Samsung. iz 2009 ovaj model

LE32B350F1W

Da li neko moze da pronadje da li tv poseduje DVBc, nisam nigde. to nasao da pise da poseduje, kao i da ne poseduje... obzirom da je dosta star tv a jako malo radio, verovatno da nema!?

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Pogledaj u opcijama za pretraživanje programa. Ako možeš da izabeteš mod pretrage u kome se bira modulacija i simbol rejt, onda imaš DVB-C.
 
da hajdžekujem temu - model je 43ru7092 trt mrt.ugrađeni plejer pušta sve korektno sa fleša ali ako nisu upakovani titlovi ne mogu ništa,čak i tada svaka opcija za titl je nedostupna.ne mogu da provalim kako da ubacim svoje,stavljao sam u isti folder,indentično preimenovao...ništa,titl je prosto nedostupan.
 
samo da lepim na sam fajl?nema ni apk neka ili bilo šta?baš su osakatili sami sebe,to je perfektno radilo na tv-ovima od pre deceniju...
 
Integrises titl u mkv kontejener i posle mozes da ukljucis ili iskljucis titl preko TV-a.
 
Nešto kod tvog tv-a nije ok, RU7172, odlično rade titlovi, dosta podesavanja je dostupno, font, boja, veličina, pismo. Jedini uslov je da je naziv isti kao video fajl. Možda da mu uradiš factory reset?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jos jedno pitanje, kad stisneš na daljinskom "Ad Subtitle", da li su ti subtitlovi omoguceni?
06ebb7b9ad825d74228c953d49809268.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
jesu,sve ostale opcije su nedostupne kad je titl eksteran,u istom folderu i preimenovan indentično kao i naslov filma.

nikako da odradim reset na fabrička,jer ima buljuk podešavanja a tv nije kod mene...
 
Nazad
Vrh Dno