Šta je novo?

Gaming monitor kao TV

Moravia300

Poštovan
Učlanjen(a)
23.12.2014
Poruke
4
Poena
51
Pozdrav svima! MTS kod mene uvodi optiku, pa sam dobio ponudu da dobijem duplo brži internet za 90 dinara više, ili pet puta brži ako dodam TV u trenutni paket. Sa TVom bi cena paketa išla dole ako odbijem promo besplatni period. Mene sama televizija uopšte ne zanima - ne koristim je poslednjih 10 godina, ali ovo zvuči primamljivo. Mogu li ja moj monitor koristiti kao TV? Model je ACER KG241Q (144Hz, FullHD), a GPU je Vega 64. Inače, monitor ima 2 HDMI i 1 Display port
 
Kolko vidim taj monitor nema zvučnike. Tako da kačenje stb uređaja na monitor verovatno nije opcija. Imaš Mts TV go aplikaciju, da li je ona uključena u [emoji403] koji ti nude?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Hm, nisu mu pominjali tu aplikaciju. Doduše, nisu ni ulazili u detalje, samo su proverili da li sam uopšteno saglasan sa idejom. Što se tiče monitora - da li odsustvo zvučnika znači da stb uređaj neće funkcionisati uopšte, ili da TV program neće imati zvuk? Nisam nikad koristio taj uređaj.
 
Pa morao bi da ga spojis i na neke zvucnike, u suprotnom - nemi film :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Doduše. imam par zvučnika koji samo stoje pored i kupe prašinu. Da li bi oni mogli da se povežu direktno na stb?
 
Trebalo bi da box ima nezavisan audio izlaz, bolje pitaj u temi gde se prica o box paketima

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ima box cinceve za audio. Moze to sve da se spoji
 
Nazad
Vrh Dno