Šta je novo?

Dr Techno prodavnice

nnn753

Cenjen
Učlanjen(a)
12.11.2009
Poruke
53
Poena
160
Поздрав,
Да ли неко има искуства са Dr Techno продавницама из Новог Сада?
Какви су по питању online куповине, доставе, рекламација итд?
Слично питање и за PC Practic?
 
ja svašta kupujem kod njih jer su mi blizu. uglavnom su vrlo korektni, cene su ok i nekad ok zapadne nešto što nigde drugde nema po čudnoj ceni (v500 za 3k din, maxtor Z1 za 8k,...)

pcp mislim da je nekad kupio Winwin, pa bih verovatno preskočio :)

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Хвала, гледам код њих (DrTechno) цене судомашина и баш су повољни, за разлику од Техноманије и компаније.
Само ме брине што им доставу врши City Express, а они нису баш познати по ефикасности.
 
Porucivao sam TV kod njih, bili su profesionalni. Doduse, nisam koristio kurire, vec sam ja preuzimao robu, ali to svakako zavisi od samog kurira. Na sta mislis pod efikasnost?
 
meni su blizu i sve što sam kupovao od njih sam uglavnom sam nosio (mislim da imaju ili su imali svoj prevoz po ns).

sa kuririma je stvar sreće pa gdegod da kupiš.



Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Хвала на одговорима.
Размислићу још да ли да наручујем од њих, можда буде нека акција у локалним продавницама.
 
Evo jednog utiska vezanog za PC Practic:

Naručen laptop Honor MagicBook 14 u promotivnom periodu sa satom. Imali kupon popusta od 3k. Prvo laptop kasni, pa onda pošalju sa punom cenom bez umanjenja za kupon. Nakon dogovora, šalju opet sa umanjenom cenom, ali promaše boju laptopa i umesto sive, dobijem srebrnu. A na sajtu, a i u mejl prepisci između nas, lepo stoji siva.

Pa vi vidite.
 
Хвала, гледам код њих (DrTechno) цене судомашина и баш су повољни, за разлику од Техноманије и компаније.
Само ме брине што им доставу врши City Express, а они нису баш познати по ефикасности.
Ako hoćeš neka druga kurirska služba da ti to donese, može i to da se sredi. Samo što ih ti onda organizujes, zoveš, oni pokupe i to je to.
 
Nazad
Vrh Dno