Šta je novo?

Napajanje, sto jeftinije

ak47

Poštovan
Učlanjen(a)
25.07.2017
Poruke
309
Poena
70
Pozdrav, potrebno mi je nekoliko napajanja (verovatno cu juriti polovna po oglasima).

konfiguracije su
i5-7600
16gb
ssd+hdd
Saphyre nitro+ rx570 8gb (zahteva 8+6pin napajanje)

pozeljno je da prodjem sto jeftinije.

potrbno mi je vase misljenje vec danas jer sutra planiram da pojurim po kp...
 
Najjeftiniji je cooler master mwe beli 500w 50evra..Ispod toga ne bih išao..Ako je budzet veci 60tak evra bequiet system power 9.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 

u ovom pravcu sam razmisljao, ali, sve koje sam kontaktirao nemaju napajanja na stanju...

sve prodavce sa kp sam kontaktirao takodje, posebno za lc600h-12 jer ih ima gomila i niko nema na stanju. Jedan je odgovorio ali kaze da je cena skocila za 7e (znaci 20%) i da moze ove nedelje da ga ima...

polovno ne bih, ali svakako i nema ni to...
 
Napajanje je najvaznija komponenta u kompu, pogotovo kad se uzme u obzir izrazito "prljava" struja u Srbiji. Kupovati idejom da bude sto jeftinije je suprotna onome sto treba da se radi...
 
Bukvalno. Graficku je lako zameniti kada postane ''slaba'', lako je dodati RAM memoriju, ubaciti SSD ili HDD veceg kapaciteta itd, ali napajanje treba da bude ''srce'' konfiguracije i sto kvalitetnije. A to ne znaci i preskupo vec samo nekoliko desetina evra vise odnosu na plan prosecnog kupca PC-a u Srbiji.
 
Nazad
Vrh Dno