Šta je novo?

Ne mogu da iskljucim u PowerAmp-u reprodukciju muzike na bluetooth SmartWatch ???

hamvas

Cenjen
Učlanjen(a)
24.06.2013
Poruke
382
Poena
170
Kupio sam skoro Denver SW-510 SmartWatch.
Kupio sam ga prvenstveno zbog slanja poziva i notifikacija sms i email-a sa mobilnog preko bluetooth-a na sat jer mobilni uglavnom drzim u torbi pa ne cujem poziv a kamoli notifikaciu poruke.
To radi kako treba ali sam video da ima na satu mini aplikaciju za kontrolu muzike sa mobilnog, jacina zvuka , sledeci track.
E tu nastaje peripetija.
Sat muziku kontrolise na PowerAmp-a sa mobilnog ali je takodje i pusta iskljucivo preko svojih ocajnih zvucnika.(ne znam ko bi to hteo da koristi pored nekih kvalitetnih sluski ubodenih u mobilni?)
Prvo sam na mobilnom u bluetooth konekciji za sat disable samo Media Audio, zvuk na satu nije vise pustao ali takodje nije ni hteo da kontrolise PowerAmp.
Onda sam poceo da ceprkam po opcijama PowerAmp-a u Audio/Output i tu ma kom Output plugin-u iskljucio zvuk na bluetooth i prebacio da pusta samo preko speakera mobilnog i slusalica, bluetooth bi se ukljucio na drugom plugin-u i tu postao aktivan tojest preuzeo da pusta zvuk na zvucnike sata.
Odlepio sam.
Zna li neko kako da defintivno iskljucim zvuk sa PowerAmp-a preko bluetooth-a na zvucnike sata a da u toj mini aplikaciji na satu vrsim samo kontrolu PowerAmpa, zvuk, sledeca/prosla numera ???
Hvala unapred
 
Poslednja izmena:
Resetovao sat na fabricka i opet ista pesma.
Nije mi jasno zasto je ta kompanija koja je napravila ovaj sat podesila da se zvuk sa pleyera mobilnog putem bluetooth-a isljucivo pusta preko zvucnika sata koji su ocajni.
Pa valjda je poenta da slusas mjuzu na slusalicama ubodenim u mobilni a preko bluetooth konekcije na satu menjas numere,pauziras, itd...
Pa nije bre ovo vreme pocetaka proizvodnje takozvanih "digitronaca" gde je bilo cool da sat pusta krestave melodije Unije i Konfederacije iz gradjanskog rata u Americi.
 
Moj mob je LG G7 Fit sa placenom verzijom PowerAmp-a.
Ko je strucan za konfigurisanje opcija u PowerAmp-u u kombinaciji sa Bluetooth SmartWatch-evima koji imaju mogucnost reprodukcije zvuke neka mi objasni kako da preko sata SAMO menjam pesme na mobilnom ali da mi pritom sat ne reprodukuje zvuk vec mobilni preko slusalica.
Probao sa svasta, guglao i opet PowerAmp neda da se iskljuci Bluetooth audio output u korist slusalica na mobilnom.
Bio bih mu veoma zahvalan.
 
Nazad
Vrh Dno