»RSS Benchmark sajt

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
      Prikazani rezultati od 31 do 33 od ukupno 33

Tema: Trim Computers i SvetKompjutera

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2010
        Poruka
        11
        Da ne postavljam novu temu moze li preporuka preko koga ici u nabavku racunara, neke sam kontaktirao ali je ocito svima velika nestasica (medju njima i svet kompjutera na KP, trim nisam jos jer nemaju pola komponenti koji meni trebaju nego bih morao vecinu da menjam - ram, napajanje, kuler... a za ostalo pise da ih kontaktiram za cenu).Cekam odgovor od Extra racunara i komponente..

EDIT: Posle jos nekih odgovora vecina kaze da se biti malo veci problem jer se granice sa Madjarskom zatvaraju valjda od srede,cetvrtka.
        Menjao Rancesco85 : 12.07.2020. u 15:57

Member Avatar korisnika CountMike
        Na forumu od
        Jul 2012
        Poruka
        7.205
      3. Moja mašina
        • CPU: Ryzen R7 3700X, CM Nepton 140XL
        • MoBo: Asus PRIME X470 PRO
        • RAM: 2x8GB Kingston Predator 3600MHz
        • VGA: Asus strix 570 OC 4gb
        • MON: BenQ 28" + 2x Samsung 2494
        • HDD: Samsung 960Evo, 250GB, SP V70 240GB, WD Blue 2TB,WD Blue 1TB
        • Case: Raidmax Agusta (customized)
        • SND: On Board
      4. Da od srede mađari uvode pregled i karantin:
        Mađarska od srede uvodi određene mere za putnike zbog sprečavanja širenja koronavirusa, najavio je mađarski premijer Viktor Orban. Kako je preneo Rojters, prema ovim merama, svi putnici koji dolaze iz zemalja koje su označene kao "žuta" i "crvena" zona, moraće da prođu lekarski pregled i biće stavljeni u karantin.

To se odnosi kako na mađarske državljane koji dolaze iz drugih zemalja, tako i na putnike iz ovih država.
        To bi znaćilo da ne računaš na njih uskoro.
        Samo se nadam da će "moj mađar" da mi donese Atrctic cooler (koji sam već pre nekoliko dana naručio) do tada. Rekao mi je za ponedeljak jer je u petak otišao za Hu.

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2018
        Poruka
        0
        Citat Citiram korisnika: Rancesco85 Pogledaj poruku
        Da ne postavljam novu temu moze li preporuka preko koga ici u nabavku racunara, neke sam kontaktirao ali je ocito svima velika nestasica (medju njima i svet kompjutera na KP, trim nisam jos jer nemaju pola komponenti koji meni trebaju nego bih morao vecinu da menjam - ram, napajanje, kuler... a za ostalo pise da ih kontaktiram za cenu).Cekam odgovor od Extra racunara i komponente..

EDIT: Posle jos nekih odgovora vecina kaze da se biti malo veci problem jer se granice sa Madjarskom zatvaraju valjda od srede,cetvrtka.
        Hvala ti za info

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •