Šta je novo?

Stoni nosač za dva monitora

duka_b

Poštovan
Učlanjen(a)
29.10.2014
Poruke
74
Poena
60
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 7 5700X + ID Cooling SE-226XT
Matična ploča
Asus Rog Strix B550-F Gaming WIFI II
RAM
Corsair Vengeance 32GB DDR4 3600MHz
GPU
GeForce GTX 1070 8GB
Storage
Samsung 980 NVMe 500GB + Samsung 860 EVO SSD 500GB + Toshiba P300 3TB
PSU
Corsair HX Series™ HX1000, 1000W Platinum
Kućište
Cooler Master Scout 2 Advanced
Monitor
Lenovo 27 L27q-30
Miš & tastatura
Corsair K55 RGB PRO + Corsair Ironclaw RGB
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Pozdrav svima. Potrebna mi je neka preporuka za stoni nosač za dva monitora, bitno mi je da podržava bar 27" po monitoru.

Gledao sam S-BOX LCD352/2 i deluje mi je da je skroz ok za ono što meni treba. Ako može neko da napiše neko iskustvo ili komentar za pomenuti nosač ili da da preporuku za neki drugi.

Našao sam i Iiyama DS1002C-B1 ali je nešto malo skuplji pa ne znam vredi li tih dodatnih para.

Unapred hvala. :wave:
 
Mi imamo na poslu, dobri su. Ne ljuljaju se, stoje godinama lepo, monitori se ne mrdaju.
 
Ja već duže vremena razmišljam o drugom monitoru i nosaču za dva monitora. Pregledao sam dve dostupne nosače kod nas, mislim da je to krađa što se tiče cena. Na Amazonu i Ebayu sam našao za 30$ dok kod nas ne mogu da nađem ispod 50evra (na KP) najjeftiniji, koje čovek pravi. Možda ovi sa Amazona i Ebay-a nisu kvalitetni kao S-Boxovi, ali bar su duplo jeftiniji.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Mi imamo na poslu, dobri su. Ne ljuljaju se, stoje godinama lepo, monitori se ne mrdaju.

To mi je bitno da znam da su stabilni. Hvala ti puno.

Ja već duže vremena razmišljam o drugom monitoru i nosaču za dva monitora. Pregledao sam dve dostupne nosače kod nas, mislim da je to krađa što se tiče cena. Na Amazonu i Ebayu sam našao za 30$ dok kod nas ne mogu da nađem ispod 50evra (na KP) najjeftiniji, koje čovek pravi. Možda ovi sa Amazona i Ebay-a nisu kvalitetni kao S-Boxovi, ali bar su duplo jeftiniji.

Sve znam, gledao sam i ja to ali takve su nažalost cene kod nas.
 
Ima li neki predlog za zidni nosač za 2 monitora?
 
malo kasno stizem "na zurku" ali mozda pomogne nekome za ubuduce, Arctic Z2 Pro (ili Z2-3D ako su laksa dva monitora) je odlican
 
Izvinjavam se stl se ubacujem u temu, ali ima li neko preporuku za nosac za 3x 32". Cena je sporedni faktor koji igra ulogu.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno