Šta je novo?

iOS 14

Dovoljno je što su na iCloud-u.
Kada se uloguje sa istim ID na novi iPhone, biće te slike u galeriji posle sinhronizacije.
 
Instalirano vec i na tel i na satu. Baterija ubija koliko je sad bolja🤣🤣
 
Kakva je baterija, zna li ko? Evo ja vidim da trosi 0.75% na 25 min i 30 sec, znaci top.
 
Instalirano vec i na tel i na satu. Baterija ubija koliko je sad bolja🤣🤣
Cemu ironija? Bilo bi korisnije da se se udje malo vise u detalje i da izvucemo neki zakljucak, jer ima nas dosta koji obracamo paznju na potrosnju baterije. Tj. ima puno korisnika kojima i pola sata duzeg trajanja baterije znaci, pa bi nam znacio bilo koji info sto se tice ovog apdejta.
 
Pa kako zamisljas da ti kazem kakava je baterija kad nije proslo ni pola sata od instalacije?
Zajebancija je zato sto smo svi, manje, vise, optereceni trajanjem baterije. Ako sam te uvredio ili iznervirao, izvini.
 
Opusteno, nisi me uvredio. Ne zamisljam apsolutno nista, niti znam kada si instalirao apdejt, koliko si koristio uredjaj. Imam manjak informacija i u isto vreme potrebu za znanjem pa zato ukazujem sta je i na koji nacin produktivnije da se informacija iznese. Tvoj pristup je bio dvosmislen, jer je ovo internet i ne gledamo se u oci dok vodimo konverzaciju, zato je kljucno da se iznese svaki detalj i da ostavimo ironiju na stranu jer se moze protumaciti na vise nacina, i na kraju da dovede do pogresnih koraka.
 
Da li preporučujete da aktiviram Two-factor authentication? Posle svakog update-a izlazi da unapredim sigurnost na telefonu. Znam da je ranije bio problem kada ljudima nisu stizale poruke sa kodovima koje treba da upišu pa je bilo potrebe da se ze zove Apple support kako bi se rešio problem. Jedini Apple uredjaj koji posedujem je iPhone.
 
Ja sam za jedan nalog aktivirao dok za drugi nisam. Meni stigne kod svaki put
 
Kakvi su utisci posle par dana za 14.8?
 
Kod mene odlicno radi na iPhone 12. Baterija je na 41%, SOT skoro 5 i po sati.
 
I kod mene baš dobro radi 14.8. Prethodna verzija, 14.7.1, je imala bagove, ova lepo radi. Baterija isto zadovoljavajuće. SE 2016.
 
I meni na 11ici deluje da radi fluidnije. Doduse imam uredjaj tek mesec dana pa ne mogu porediti sa 14.7.1 nesto duze koriscenje.
 
odradite li factory reset posle svakog update-a ?
Meni je smor jer imam dosta aplikacija sa komplikovanim siframa. Pa reko mora li reset posle svakog update-a
Plus treba prebacivati slike pa ponovo vracati.. A nije bas tako jednostavno kao na androidu
 
ne, update OTA i teram dalje kad zavrsi.
 
odradite li factory reset posle svakog update-a ?
Meni je smor jer imam dosta aplikacija sa komplikovanim siframa. Pa reko mora li reset posle svakog update-a
Plus treba prebacivati slike pa ponovo vracati.. A nije bas tako jednostavno kao na androidu
Nikad, od 2013.
 
odradite li factory reset posle svakog update-a ?
Meni je smor jer imam dosta aplikacija sa komplikovanim siframa. Pa reko mora li reset posle svakog update-a
Plus treba prebacivati slike pa ponovo vracati.. A nije bas tako jednostavno kao na androidu
Čak i da radiš factory reset nakon update-a(a nema nikakve potrebe), o kakvom prebacivanju slika pričaš? Ja se vratio pre par meseci na iOS, ulogovao se na moj Apple ID i pojaviše mi se automatski slike u galeriji iz tipa 2015. kada sam prethodni put imao iPhone. Dokle god su ti slike na cloud-u nema nikakvog cimanja.
 
Hvala na odgovorima

Čak i da radiš factory reset nakon update-a(a nema nikakve potrebe), o kakvom prebacivanju slika pričaš? Ja se vratio pre par meseci na iOS, ulogovao se na moj Apple ID i pojaviše mi se automatski slike u galeriji iz tipa 2015. kada sam prethodni put imao iPhone. Dokle god su ti slike na cloud-u nema nikakvog cimanja.

Ne koristim cloud za slike i ostale privatne stvari.. Pa mi je smor da palim programe samo da bih backup-ovao slike..
 
Imam problem sa notifikacijama na satu u pitanju je Samsung Activ 2 sve je radilo normalno nedelju dana , više ne dobijam notifikacije sat je povezan sve radi normalno dobijem obavestenje za poziv sinhronizacija sata radi normalno , ali notifikacija nema pre sam ih dobijao čak iza KupujemProdajem.
Obrisao app poveza Samsung Galaxy Watch ali opet isto sve radi sem notifikacija.
Da li ima neko rešenje za ovo da nijje radilo od starta pa ok ne radi i gotovo , ali sada ne znam šta stvara problem
Znam da je najbolje da nabavim Apple Watch ali bi me zaista smaralo da ga punim svaki dan.
 
Moze li se nekako prebaciti viber backup sa androida na ios?
 
Bas bez veze. Nisam na to obratio paznju prilikom kupovine telefona. Hvala
 
Nazad
Vrh Dno