Šta je novo?

iOS 14

iOS 14 BETA

Meni jos ne izbacuje da mogu da skinem dev5
Dali ima veze na kom si regionu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne bi trebalo da ima veze region...Meni jos nije public izasla.
 
Ne bi trebalo da ima veze region...Meni jos nije public izasla.

E to sam hteo da pitam(nov sam u ios svetu) skinem ja sve po redu downloadjuem profil odem na install , resetujem telefon i onda u software update se ne dogadja nista pise daje vec updatovan .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cekas public kao i ja veceras verovatno....
 
Preparing update....stoji dugo ,jel se ceka bas ili zaglavilo?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gora. Bar na mom SE, koji najgore prolazi sa svakim apdejtom. Pola sata manje sota.
 
Gm stize onda u oktobru?
 
Zakazan apple event za 15.09.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Instalirao sam sinoć betu, i nisam se pokajao. Izuzetno je fluidna, za sada nisam primetio neke bagove. Baterija je možda za nijansu slabija nego na 13, ali nije deal breaker. Zadovoljan sam.
 
I meni nije dao đavo mira i super je... kao da nije beta.

Možda je baterija malo slabija, ali sam ga i ja više koristio danas dok sam sve isprobao.
 
Pa to, plus valjda treba sačekati dan-dva dok se malo “slegne” sistem. Ali ništa strašno, čak ni na ovoj mojoj izmučenoj (84%) bateriji.
 
Da, u pravu si.

Nisam imao živaca da se igram sa betama od iOS 11, a ta beta nije bila upotrebljiva.
 
Unistili su bateriju sa ovim poslednjim, prvi put da mi se desi da iPhone 11 Pro napunim u 14h i da sutra ujutru oko 9 bude na 13 %, vrlo minimalnog koriscenje, uz bukvalno linearno smanjivanje, nema ni malo praznog hoda kao sto je bilo ranije... mail u background ubija skroz.... valjda ce da isprave jer sam se je Pro u jednom danu postao Xs a toliko sam se navikao na bateriju koju ne mogu da istrosim za dan :)
 
Meni na X je baterija skoro ista, ako ne i bolja nego na 13. Doduše, ne koristim Mail aplikaciju. Od bagova jedino sto sam primetio je da se ne čuje uvek zvuk obavestenja kada aktiviram siri preko airpodsa.
 
I meni je baterija na XR dobra, skoro kao na 13, bas sam zadovoljan kako sve radi za sada.
 
Zvuk je ogroman bug, bukvalno su napravili neupotrebljiv telefon, danas sam nekoliko bitnih poziva propustio jer nije zvonio... podesim u settings radi, pomerim preko volume i ne radi... pakao...
 
Da, otkrio je Ameriku... svi znamo sta je beta, niko to nije sporio koje su prednosti i mane, ali kriticni bugovi u 7. verziji, posle 6 mozda i najstabilnijih od kako postoje bete, nisu bas normalni...
 
Izašla je beta 8, možda su ispravili taj bug...
 
iOS 14 BETA

Fascinantno je da za daily telefon, pogotovo poslovni neko instalira betu.

I naravno da mogu biti kriticni bugovi, sve dok je ios u beti..
 
Nazad
Vrh Dno