Šta je novo?

iOS 14

Pustili 14.3.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Dosta toga donosi:
b37621ca5a496cab89ab004faba293f1.jpg
 
WatchOS 7.2 je stigao isto.
 
Ja imam problem otkad sam na iOS14, telefon mi na skoro svakih pun sat vibrira bez razloga, nema notifikacije, nema nicega. Kako da vidim da saznam sta triggeruje vibraciju?
 
Koju mail aplikaciju koristiš?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Airmail je znao zezati nekada, pa se dešavalo to.

Ne znam imaš li više mail naloga ili neki na apple mail aplikaciji, pa pogledaj settings>mail>notification možda je tu nešto.

Jedino drugo što mi pada na pamet je da je kalendar


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da tek sledeci mesec kad bude trebalo da platis,tj kada si placao inace tog datuma...
 
Ne znam da li je bag ili to tako treba ali sam primetio da dok gledam nesto na telefonu i imam poziv ne gasi mi ekran dok razgovaram.
 
Nije senzor, probao sam odmah posle toga da pozovem, iskljucuje ekran normalno.
 
Gledam promene za 14.3 i sve je ili za apple watch koji jos uvek nije podrzan u Srbiji ili za iP12 tako da za sad ovo mi izgleda kao jedan solid skip
 
Apsolutno ali ja idem redom pa instalirao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo me zanima kakva je autonomija na 14.3, ostalo mi apsolutno nije bitno. Update vrijedan preskakanja.
 
Možda sam pitao... a možda i nisam. Znate li neki program koji ima u sebi Wake up on LAN (ima ih dosta) a da ima widget? Treba mi prokleto dugme u widget-ima na koje kada kliknem mi se pali mašina... Koristim trenutno neki za koji mi treba 6 klika da bi upalio mašinu.
 
Ja se nesto tripujem da faceid losije radi u odnosu na 14.2 ... ip 11 pm upitanju
 
Kod mene je sve u redu, nema razlike nikakve.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iPhone 8, прешао на 14.3 - све стандардно, укључујући и аутономију батерије.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
A app da li i dalje agresivno ubija?
Danas kao da namerno ubija sve živo. Na Viber ne stižu poruke dok ga ne otvorim i Whats. Postaje telefon ne upotrebljiv.
 
To je do tebe, ja na nijednoj verziji nisam imao takav problem, poruke uvek prima fon. IP 11 pro


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja imam neke grupe na viberu, tu mi ne stižu dok ne uđem u aplikaciju, ostale stižu uredno a primetio sam da kad god gledam KP oglase poubija sve aplikacije u pozadini.
 
A app da li i dalje agresivno ubija?
Danas kao da namerno ubija sve živo. Na Viber ne stižu poruke dok ga ne otvorim i Whats. Postaje telefon ne upotrebljiv.

Sve poruke mi stižu čak mi je background app refresh isključen.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno