Šta je novo?

iOS 14

Ok baterija na 14 je jako cudna. Na 100% bat health od 100 do 40% je idealna i nakon toga se bas brzo srozava. Videcemo dalje kako funkcionise
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja sam obrisao sve stranice sem glavne pa mi jednim prevlačenjem ulazi u AL.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Пошто ја имам 3 странице, значи не може. Можда са неким наредним ажурирањем али некако сам навикао да и једноставне ствари морају да закомпликују.
С тим у вези...

APPLE MALTRETIRA IPHONE KORISNIKE NOVIM ZAHTEVOM: Svaki put moraju da se vraćaju i podešavaju ispočetka! https://mondo.rs/MobIT/Tech-Vesti/a...acije-problem-default-mail-i-web-browser.html

Sent from my SM-A605FN using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
iPhone X je u pitanju sa health 84% wifi i 4g non stop bez lokacije.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
176a346d9b3e2a84499bca701bced25c.jpg
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Izasla beta 14.2 sa integrisanim shazamom konacno :)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Moze neko da postavi ss kako je sredio homescreen sa ovim widget-ima? [emoji848]
Bas me zanima, ja to postavim pa mi se cini moze bolje, pa opet probam pa mi pobjegnu ikonice ne drugu stranu. Visak vremena ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Znam da je prilikom aktivacije bilo potrebno da budeš na mreži (u državi) gde su te funkcije podržane. Valjda nije to, da moraš sada da putuješ negde da bi ti se omogućilo.

Uopste nije merio puls. Pomoglo je samo unpair, pair i setup as new.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pravac na macrumours, imas temu za ios14 i home screen. Pa izaberes sta ti je najbolje :D.
 
Na SE starom 14 radi primetno tecnije u odnosu na 13. Baterija je mozda malo slabija ali i ovako je njesra pa zato power bank radi punom parom. Jedino me smara sto nisu na video snimanju ubacili neku opciju za EIS pa i na najmanjoj rezoluciji. Ali star telefon, pa racunaju koga to jos zanima, ima sad novije uredjaje kojima EIS radi top.
 
Ne volim ovoliko brzo da donosim zakljucke ali je osetno slabija baterija.
11 pro.
Na 18% sam u 18:26. To je ranije bilo oko 22, 23 casova.
 
Meni je koliko vidim ista, možda čak i bolja, na 11 Pro Max. Napunjen do 100% oko 12h, sad sam na 87%, na 4G, ali ga nisam puno koristio, malo jače od 2H je sot(instagram, viber, facebook..)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
7% i 6:43 mi je SOT.
 
46% 06:29 sot 11 pro max


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterija je meni bolja nego pre na ip11, evo jutros od 6 do sad ima 27% i to ceo dan net,wcp pozivi insta bez da je safer upaljen i bas sam iznenadjen.
 
Moje vreme je onda zalosno :)
 
Na iPadu ne radi 4k hdr u Youtubeu.
 
Зна ли неко како да склоним обавештење из Settings у вези Apple pay? Пошто ми није битно јер не користим али све време ми стоји "badge" са поруком када уђем "Finish setting up your iPhone".


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Otvori obavestenje i oznaci da ces podesiti kasnije u wallet-u. Toliko [emoji846]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Стварно толико :) Хвала ти.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Kod mene na iOS14 baterija 100%-20% nekih 6hi50min SOT. Neki normalan usage bez mnogo instagrama i igara. Definitivno traje manje nego na iOS13.7 ali to je i za ocekivati, ispeglace oni to sa 14.1, 14.2 itd.
 
iPhone Xs, aktiviran 04.09.2020.
Do trenutka dok je bio prisutan iOS 13.7 battery health je bio 100%. Kada sam podigao na iOS 14 pao je na 99%.
Da li radi bolje? Nemam pojma, meni ovo radi isto.
Da li mi je nešto doneo ovaj upgrade? Ne vidim za sebe neki benefit, radio pre, radi i sada.
 
Palo ti na 99% nakon prvog azuriranja, a telefon star 15 dana? Cudno bas..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene na iOS14 baterija 100%-20% nekih 6hi50min SOT. Neki normalan usage bez mnogo instagrama i igara. Definitivno traje manje nego na iOS13.7 ali to je i za ocekivati, ispeglace oni to sa 14.1, 14.2 itd.

Kako ne bi ispeglali... Sto vise opcija baterija krace traje [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
iPhone Xs, aktiviran 04.09.2020.
Do trenutka dok je bio prisutan iOS 13.7 battery health je bio 100%. Kada sam podigao na iOS 14 pao je na 99%.
Da li radi bolje? Nemam pojma, meni ovo radi isto.
Da li mi je nešto doneo ovaj upgrade? Ne vidim za sebe neki benefit, radio pre, radi i sada.

Racunaj da je moguce da je 2g stajao taj telefon. Moguce da je od prvih proizvedenih. Ako je stajao i godinu, pitanje u kojim uslovima. To bi bio razlog brzog pada na 99%


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako ne bi ispeglali... Sto vise opcija baterija krace traje [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Pa da. Pitam s ekojo senzor je budan i koliko baterije srce sto imam opciju double tap to sleep a to bas koristim od novih funkcija i to mi je jedino korisno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na osnovu serijskog broja našao sam da je telefon proizveden u drugoj polovini 2019., dakle, pre oko godinu dana ili nešto malo manje.
Za uslove u kojima je čuvan ne znam, niti iko to može da zna u potpunosti.
Ali je simptomatično da je neposredno posle prelaza na iOS 14 battery health skliznuo.


Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]
 
Moze li mi neko objasniti, kako je na iphone 11 pro max download slabiji na istom wifi-u? Na 11 pro zakucava 90/60 Mbps, a meni jedva 70, nekad i 60. Pretrazio sam apple forum i naisao na par savjeta, resetovao sam network settings, pokusao sa gasenjem wifi assist i gasenjem bluetootha i opet isto... [emoji35][emoji35]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Primetio sam da više na dugo pritiskanje Phone aplikacije za pozive više ne iskače popup sa omiljenim kontaktima. Nadam se da to nije feature, već bug i da će ga ispraviti.

Inače sam zadovoljan 14-om na prvu loptu, a pre svega onim stack-ovanim widgetima. Interesantni su za motanje :D A konačno mogu da imam i widget za kalendar i za podsetnike kao na Windows 10 phone-u. Nadam se da će dodati još neke widgete i sto neko reče ovde, opciju za podešavanje njihove transparentnosti il slično. Još su mi korisne stvari i pinovanje threadova u porukama, reply-ovanje na neke konkretne poruke, kao mogućnost podešavanje akcije na lupkanje poledjine telefona i naravno povećanje zooma slika. Onako mali predjasnji me je stalno nervirao :)
 
Poslednja izmena:
Imam problem na Iphone SE 2020 od ažuriranja na Ios 14.
Kad uđem u instagram ili whatsapp,ne mogu da slikam nešto i pošaljem sliku dok ne resetujem telefon.
Šta se dešava?
 
Nazad
Vrh Dno