Šta je novo?

iOS 14

Jedino fascinantno je tvoja potreba za trolovanjem, jer od dva posta koja si napisao oba su beskorisna, prvi jer kao otkrivas toplu vodu da je beta a pisemo u temi beta, a drugi jer izvlacis pausalno zakljucke da mi je to primarni i poslovni telefon i kakvo je moje koriscenje, upravo je na drugom telefonu ali normalno da cu i njega da koristim, najbolje da ga drzim u fioci... I naravno da mogu biti, opet to niko nije sporio, ali da je normalno posle 6 najstabilnijih beta do sada nije i tu je kraj diskusije... Ako nemas sta pametno da kazes i ne koristis betu bolje preskoci temu...

Ispravili su sa 8 i mail i zvuk, sad je baterija normalna :)
 
Sve sam istrolovao, ali si ipak odgovorio na svaki moj navod. :) Mislim da je kljucna bila bas tvoja "topla voda", oko toga da beta software (guess what) moze imati bugove.
Dozvoli mi slobodu da pisem u teme i odgovaram na postove po svojoj volji. Respect druze.

On topic: Nadam se da 15-og septembra izlazi istovremeno i finalna verzija ios-a, jako cekam Siri koja nije na ekranu stalno i Stacks mi se čini kao korisna stvarčica.
 
Obicno finalna verzija bude sedam dana posle eventa, mozda se promeni ovaj put
 
Eh lepe vesti sad mozes napokon u 2020 da namestis default browser i email na ios 14

Samo da izadje finale verzija i odma da je instaliram.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Huh, chrome sam namestio, ali za gmail ne vidim tu mogućnost.
 
Za developere, sutra public...
Mislim da je 4.8 GB [emoji2957]
12cbdf43e4e335c345a1d55e5c1cad75.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel skinuo neko public? Kod mene nista a pisete da pustili public a neki pisu sutra u 19h... sto znaci 300 godina [emoji2]
e97eb5d21dffd83c57d2775bb19123ca.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ma mislio je na beta public verovatno, sutra za sve ostale pustaju, koji nisu u beta programu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uradio bi factory reset pa sve ispocetka kad ga dignem na 14 a mrzi me , ima gomilu stvari za podesavati. Ne bi vracao backup. Ima li poente to raditi uopste?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na xda, macrumours, vecina pise da rade preko OTA, i ako ne budes imao problema, ne vidim razloga da se radi clean install.
 
Ostalo od Androida a i nekako sam uvek mislio da na tako veliki prepazak treba raditi clean . Omatorio pa mi se ne da[emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma ja mislim da ce ovi widgeti i sve sto dodaju, vise skoditi nego sto ce donijeti dobrog. Bice kao i samsung, bloated :D.
 
Na xda, macrumours, vecina pise da rade preko OTA, i ako ne budes imao problema, ne vidim razloga da se radi clean install.

Od iOS 8 ili 9, svaki update radim OTA i nikad nije bilo problema.
To je bar proveren i siguran sistem, da ne ureknem :)
 
Oko 7 uvece


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cekaj vi jos niste dobili...ja skinuo sinoc


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iOS 14 BETA

Nisam ni probao, sad cu[emoji23][emoji23][emoji23]

Nema jos.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma ne mislim, nego kazem da ne bude to slucaj samo.
 
Meni se app library svidja kao rešenje plus je jako dobro organizovan, da ću verovatno imati jedan home screen sa widgetima i par najčešćih aplikacija i app library na drugom. Trenutno imam 2 + app l, ali mislim da nema potrebe za tim drugim
 
Ja moram odgledati jedan tutorijal, gledao predstavljanje onomad ali se nisam puno udubljivao jer sam znao da necu stavljati betu. Moram da vidim sta je sve novo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno