Šta je novo?

iOS 14

Zaista bolje. Najvise primjetim na tapatalku koji je neuporedivo brzi na 14, dok se na 13 vukao kao puz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Šta je mala žuta tačka kod indikatora baterije koja se javlja pri pozivu?

Beta 2 leti na SE.

Ali storage mi se popunio sa još 4-5 GB nečega.
 
Žuta tačka označava da aplikacija koristi mikrofon a zelena kameru.
 
Kažu da je Beta iznenađujuće stabilna. Kakva je situacija sa aplikacijama?
 
Poprilicno dobra, desi se ponekad da crashuju ali nista strasno, najvise nervira kad se zabaguje widget za vremensku prognozu...
 
iOS 14 BETA

Da li samo kod mene nema widget za pozive ili su ga izbacili iz ios 14?
 
Da uradim update na beta 3? trenutno sam na beta 2, ip 11
 
Da li moze da se instalira na ipad mini 4 i kako to da uradim ?


Poslato sa OP7Pro preko Tapatoka
 
Zašto više ne mogu da na zakljucanom ekranu uđem u poruku i da odgovorim kada duže držim pritisnutu poruku, nego moram da pomerim ulevo pa tek onda? Jesu li to nešto menjali ili sam iskljucio u podešavanjima pa sada ne znam da namestim.
 
Još da vrate za pozivanje sa zaključanog ekrana i još par sitnica. Tipa da mogu kao ranije da u notesu otkljucam sa otiskom a ne kao sada da kucam šifru.
 
Da to za notes su nesto zeznuli, idi u settings > notes > password, pa ukucaj lozinku ponovo da bi aktivirao touch/face id, onda ce da radi
 
Meni mnogo brzo pojede bateriju iOS 14 beta 3 je u pitanju na iPhone XS. Vratio se na iOS 13.6. Kakvo je stanje na beta 4


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iOS 14 BETA

Radi hvala davno sam to postavio i sada zaboravio kako se postavlja.
Zato volim ios sto kada jednom nešto postavim to je to. Ali u poslednje vreme nešto samo menjaju pa dok se setim gde šta kako....
 
Izasla i public beta 4


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ono sto primecujem je da je baterija drasticno bolja nego kod bete 3...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A na beti 3 je bolja nego na 13 (ili sam ja nešto pogrešno razumeo)?
 
Kada zvanicno izadje Ios 14, automatski se vracamo sa bete na normalan softver ili moramo se mi sami prebaciti?
 
Ne vraćaš se, uvek ćeš biti na beti. Kad stigne public 14, ti ćeš verovatno već imati 14.1 (tada je i najbolje imati betu).
 
Meni je ova beta 4 bagovitija od prethodnih verzija.
 
Na ip 11 i ios 14.3 beta aparat vruc i baterija uzasna,ali cim sa skinuto widzet za teperaturu i vreme vratilo se u normalu
Dali drugi imaju ovakav problem i dali je ovo jedino resenje trenutno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno