Šta je novo?

iOS 14

iOS 14 BETA

Nemam trenutno računar pri ruci, mislio sam ako možda može da se skine ako još ima profil beta 13 pa tako direktno na telefon.
 
Safari, login na iCloud nalog, nadjes telefon, a nakon toga Erase iPhone.
 
Da li još neko na ios 14 ima problem sa slanjem poruka tj. da uopšte ne može da pošalje poruku?
 
Bez ljutnje, Beta verzije softvera zato i sluze. Da se testiraju i da se prijavljuju greske koje apple, nadamo se, ispravi u sledecoj verziji. Svaka prica izmedju nas samih ovde, ko i kakav problem ima sa iOS, bez feedbacka onima koji treba da ga isprave, ostaje problem.
 
Naravno, slažem se sa tobom nego sam pomislio da mozda nije do Mts-a u mom slučaju. Poruke su radile kada sam instalirao betu pa posle dva dana prestale da rade. Cisto da znam da li da zovem korisnički centar ili ne.
 
Meni poruke rade normalno, mts... Ono sto ne radi je Backup i Asphalt 9 :(

Za ovo vreme koliko koristim meni je ovo vrhunski update, bukvalno mi je prepolovio vreme provedeno u app, sve mi je duplo brze, shortcuts widget je blago bukvalno, cekam mail i jos par nekih app i bice top.
Ono sto me nervira, kao i uvek do sada, sto nam daju na kasicicu, pa npr music widget vodi u muziku a ne moze da se kontrolise preko njega i da menja izgled...

Baguje i maps widget pa ne prepoznaje kucu npr, gura u podesavanja my card i pored toga sto je podesno a Siri prepoznaje i cesto se desi da ne prikazuje rutu na widgetu kad se pusti preko siri... Ispeglace to oni...
 
Baterija je jad i beda :) 5h sot i to nepunih(ostalo mi je 10% jos) na ipad pro , opalo sa 9h ios 13.6
 
Sta si primetio da osetno bolje radi ? Kakva je baterija sada ?Ja se razmisljam da instaliram na ip11.
 
Meni je baterija generalno loša - 83% je health, i teško da izvučem više od 4h SOTa.

Ono što bolje radi - kucanje je normalno. Ranije se dešavalo da postoji lag, i da npr. mogu da otkucam 3-4 reči koje bi on posle 2 sekunde uneo u polje. Toga nema više.
Dalje, nema više štucanja animacija i lošeg fremjrejta - nekad se ranije dešavalo da toliko secka ulazak, da to nije realno.
I generalno osećaj je da je sve fluidnije i da brže otvara aplikacije.
 
Instalirao sinoc i za sada jako pozitivni utisci ip11


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tek jutros sam je napunio i od jutros je malo koristio pala je tek za 3% uobicajeno koriscenje bez igranja....Deluje za sada ok brzina padanja %.....Javljam utiske o bateriji veceras ...
 
Sta sam primetio da se telefon dosta greje kad se ukljuci bilo koja aplikacija a samim tim i brze trosi baterija ....Moja procena da se baterija trosi jedno 20-30% brze....Mislim da ce to ispegladi sa sledecom betom...
 
Društvo, treba mi pomoć...
Je li moguće da vratim ios 13?
Instalirao sam beta 14( previse mi ima bugova)
U pitanju je iphone 11 pro


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterija je odlična na public beta ios 14. Nisam primetio zagrejavanje telefona. Jedino weather app baguje i često ne ucita podatke. Ostalo mi se čini ok. Iphone 11 pro Max.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Društvo, treba mi pomoć...
Je li moguće da vratim ios 13?
Instalirao sam beta 14( previse mi ima bugova)
U pitanju je iphone 11 pro

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mislim da moraš restore, ali ti bekap neće raditi kada prelazis sa više verzije na nižu. Strpi se malo, svakim apdejtom će biti sve stabilniji.
 
Ima li neki info kad ce beta 3?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je neko instalirao betu na XS? Kakvi su utisci, kako se ponasa? [emoji848]
 
Kakva je baterija u odnosu na 13.x?
I jel sve fercera kako treba?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno