Šta je novo?

iOS 14

Da li je neko uspeo da uradi apdejt na iOS 14.2 na prvom SE? Meni ga skine, telefon se restartuje, pojavi se onaj progress bar i nakon 10-15s telefon se restartuje i kao da se nista nije desilo. Onda opet skida apdejt i tako u krug.
 
Kako si zadovoljan tim SE-om na iOS 14? Drug me zamolio da mu uzmem zbog velicine, nasao sam jedan bas na 14.2.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je neko uspeo da uradi apdejt na iOS 14.2 na prvom SE? Meni ga skine, telefon se restartuje, pojavi se onaj progress bar i nakon 10-15s telefon se restartuje i kao da se nista nije desilo. Onda opet skida apdejt i tako u krug.

Meni je sve proslo bez problema. Probaj preko itunes-a da ga update-ujes.
 
Kako si zadovoljan tim SE-om na iOS 14? Drug me zamolio da mu uzmem zbog velicine, nasao sam jedan bas na 14.2.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa ja sam prezadovoljan brzinom i fluidnoscu. Telefon koristim za drustvene mreze, kp, limundo i poneki youtube klip. Nista mi ne bode, ne koci, sve radi fluidno i brzo. Jedino nisam zadovoljan baterijom jer drzi manje od starog telefona koji je imao 5.5 inca ekran sa 2k rezolucijom i snapdragonom 810. Ali baterija je original i zrela je za zamenu, nadam se da ce se stanje popraviti kada ubacim novu. I napomenuo bih da sam ja presao sa 5 godina starog Letv Le 1 Pro telefona koji je inace poznat po izbagovanom softveru (dok nisam probao iOS nisam znao sta valja), ali takodje nisam nikada probao OxygenOS koji hvale na sve strane tako da ne mogu da tvrdim sta je bolje i da li je iOS toliko fluidniji i bolji od Androida kao sto je to bio slucaj pre 6-7 godina. Letv Le 1 Pro sam uzeo 2015 za neke smesne pare i koristio sam ga sve do pre 2-3 meseca kada mi je jeftino iskocio SE, tako da nisam imao dodira sa novim Androidima. Ono sto hocu da kazem jeste da sam presao sa 5 godina starog telefona koji je imao izbagovan softver na 2 godine noviji teleofn sa odlicnim softverom i moguce da sam zbog toga stekao utisak da je sve brzo i fluidno (jer u poredjenju sa starim telefnom jeste).

@zechs
Da li cu izgubiti podatke ako budem radio adejt preko iTunes?
 
Poslednja izmena:
Nećeš.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koristi li neko iPadOS 14.2 sa airpods pro?

Juče update odradim i slušalice ili se teško povežu ili prekidaju vezu, baš često.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Koristi li neko iPadOS 14.2 sa airpods pro?

Juče update odradim i slušalice ili se teško povežu ili prekidaju vezu, baš često.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Koristim ja svaki dan od kada je 14.2 izašao i nemam nikakvih problema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Rade na XS max normalno, ali na Ipad-u zezaju. Odradicu reset, pa da vidim šta će biti.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Приметио сам данас на Телеграму и Вајберу када пустим аудио поруку и прислоним на ухо, не пребацује звук аутоматски на слушалицу као што би требало већ паузира поруку. Да ли се још неком ово дешава или има неко подешавање на које нисам обратио пажњу? Ово ми се није раније дешавало већ од верзије 14.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Da li neko zna zašto mi je čas weather widget ovakav:

74a818d782f720f9b50d3920006c1b96.jpg


a nekad ovakav:

0d518848a7314d415f1de8ad2531df9e.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk

Koliko sam uspeo da istrazim, izgleda da je “feature”.
Kad dolazi do promene vremena onda ce widget da izmeni layout da prikaze promene vremena koje dolaze.

Mada mogli su i da ostave korisniku na volju da izabere layout koji mu vise odgovara.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni se čini da uveče pokaže taj za više dana, a preko dana "dnevni".
 
Da li je neko probao ovaj zadnji iOS 14.3 beta? Da li su rijesili lag s tastaturom?
 
Evo i meni weather widget nekad pokazuje sate, nekad dane. Izludio [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vidim na redditu da je od 14.2 Apple tako nametnuo. Bas idu iz krajnosti u krajnost...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cao,Stigo mi iphone 7,Telefon super radi sve sim free...
E sad ukucao sam imei na sajtu,Sajt kaze da je na blacklisted telefon
Znam kad je na blacklisted zakljucava se ceo telefon i zakljucava se na mrezu ?
A telefon se koristi i sim free?
telefon stigo bez kutije,Stigo sa orig punjac kabl slusalice
Inace telefon je kuplje u svedsku
i stavljen na blacklisted 28.05.2017?
dal zbog ugovor ili ?
 
Zbog kradje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako trajno iskljuciti live photos na se2?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zapravo ukljucis live photo jer opcija radi tako sto ce sacuvati zadnje podasavanje iz kamere. Sto dalje znaci kad je kamera otvorena iskljucis live photo i ukljucis “live photo” u “preserve settings”.
 
meni na 11 baguje kamera opasno. danas neće da uđe u kameru. kilujem aplikaciju i opet isto. samo crn ekran stoji. nisam mogao ništa da slikam...
 
Definitivno su nešto zeznuli sa baterijom na 14.2 i rada preko noći. Bez ikakvih aplikacija koje vuku “struju” preko noći izgubim do skoro 20% baterije. 11PM model:

7db09bdb193075368aeede2a4808667c.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
14.2.1 ip12

Nemam nikakve potrošnje. Od 23 do 6

42f74e34b3446c43879d8897d96881a6.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
To vama nesto vuce, 14.2 i 11 pm

I to celu noc je 4g, ne gasim podatke l, skoro da se ne primeti

 
imam problem,Imam iPhone 7 ios mu je 13.5.1,Dva puta pokusavam da instaliram ios 14 i nece da se instalira do cega moze da bude?
 
Nazad
Vrh Dno