Šta je novo?

iOS 14

Pa to kod tebe, kad telefon koristiš samo kao telefon. Kod naprednih korisnika je malo drugačije, ali da, bolja je baterija na 14.3 :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Koristi se kao biznis telefon, ne kao igračka :p


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Za to moze i flip phone [emoji33]

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
To ti kazem + bi mu baterija terala i preko 10 dana, a mozda bi usla i u 11ti :d
 
Poslednja izmena:
Pitanje za galeriju na iosu.
Gphotos napravi folder za WA, za Viber ne.
Kako, šta, gde podesiti da sam napravi foldere,
tipa kamera, Viber/WA/Sugnal, Screenshot, nebitno.
 
To je podešavanja pojedinačnih aplikacija, nemaš kontrolu nad tim.
Ako je autor napravio da aplikacija snima fotke u zaseban folder (primer Whatsapp), fotke tamo i završavaju. Kod aplikacija gde to nije podešeno (primer Viber), fotke idu u isti koš sa svim ostalim fotkama (Recents).
 
Meni isti problem, samo wa snima u svoj album, sve ostalo u recent, čak ni kamera neće u Camera roll da snima. Pokušao sam da ispratim neko uputstvo sa slanjem imessage koje kao rešava taj problem ali bezuspešno.
 
Pustili 14.4 RC...

iOS 14.4 includes the following improvements for your iPhone:
Smaller QR codes can be recognized by Camera
Option to classify Bluetooth device type in Settings for correct identification of headphones for audio notifications
Notifications for when the camera on your iPhone is unable to be verified as a new, genuine Apple camera in iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro and iPhone 12 Pro Max

This release also fixes the following issues:
Image artifacts could appear in HDR photos taken with iPhone 12 Pro
Fitness widget may not display updated Activity data
Typing may be delayed and word suggestions may not appear in the keyboard
The keyboard may not come up in the correct language in Messages
Audio stories from the News app in CarPlay may not resume after being paused for spoken directions or Siri
Enabling Switch Control in Accessibility may prevent phone calls from being answered from the Lock Screen


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Release Candidate, golden master, ili finalna beta verzija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da ću da sačekam sa 14.4 jer ovde baterija kida kako radi na 12-ci. Bojim se da ne useru nešto :D


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ista priča [emoji106]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi, imam problem na iPad-u 6 generacije. Ios 14.3 medjutim neke aplikacije se gase same od sebe.

Npr You tube kids, kad cerkica krene da gleda, posle par sekundi izadje iz aplikacije.

Jos par aplikacija, neke bojanke koje sam joj skinuo same od sebe izlaze, kao da postoji neki bag.

Da li odraditi restart pa sve nanovo, mada tablet sluzi samo za gledanje crtaca, i par aplikacija za decu.

Nista od nepoznatih aplikacija nije skidano, par Guglovih i par igrica i bojanki za decu.

Ako neko ima neko resenje kako ovo da resim?
 
Backup pa factory pa restore, ako ne pomogne odradi clean install bez vraćanja podataka.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Veceras pustaju 14.4


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji ce nam kad je 14.3 sjajan :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa resen je bag sa tastaturom, na koji su se neki zalili, a ostalo je uglavnom vezano za peglanje kamere na 12 seriji.
Ali da, slazem se da je autonomija vrhunska na 14.3, ni meni se ne zuri bas [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
c45f4a639690cd3ea4d53b426b99ecb7.jpg

Pa i može da se preskoci, bar mi sa starijim modelima.
 
Ja ga necu jos instalirat, dok se neko ne zezne pa pokaje [emoji23] 14.3 dobar na 11 pro, bag nisam imao sa tastarurom, ostalo mi nebitno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo ja sam instalirao, cekamo da vidimo sta ce biti..uvek moze nazad :D bar prvih dana
 
Vala ubrzali su malo animacije, ili mi se čini?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prema iapplebytes na YT, baterija je na nivou 13.6.1, navodno dosta bolja od 13.4. na iphone 11. Meni je isto baterija bila najbolja na 13.4 i 13.6. Imam negdje screenshootove. Od 13.7 se bas osjetila razlika na 4G, dok je na wifi uvijek isto.

I dalje mi je battery health 100% nakon skoro godinu dana, vidjecemo nakon azuriranja. [emoji23]

I sto rece kolega iznad za animacije, kad god azuriram ili restartujem telefon, animacije su znatno brze i nakon nekog vremena “uspori” tj dodje na isto.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ta je najbolja verzija sto se tice baterije? 13.4 i 13.6.1 ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vala ubrzali su malo animacije, ili mi se čini?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Isto gledam i može biti mada ko zna, možda je samo placebo? [emoji848]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kakva je baterija [emoji1787]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Djilke, ti rece da neces instalirati? [emoji1787]
Skidam i ja na 12 Pro Max i 11 Pro, pa pisem utiske za koji dan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno