Šta je novo?

iOS 14

Ја имам проблем што кад ми стигне и после пар минута се опет огласи нотификација за исту поруку.

Sent from my SM-A605FN using Tapatalk

To tako i treba da radi po defaultu.
 
Interesuje me da li i na ios-u viber brljavi kada je poziv u pitanju? Dešava mi se često na poslednjih par androida da ne čujem uoošte poziv (garantovano ne zvoni telefon) i onda samo pokaže da imam propušten poziv na viberu. Poruke stižu odma i bez problema ali poziv ubija! [emoji849]

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk

To brljavi svuda i na svim aplikacijama, kao sto brljave i poruke nekad da ne stigne notifikacija dok se ne udje u app. Bar je to moje iskustvo..
 
Kakve bagove ima iOS 14.0.1 ovo nije normalno. Osvetljenje me počelo zezati. Iz nekog razloga mi zatamni ekran bez ikakvog razloga iako je slajder za osvetljenje ostao na istom mestu. Samo ga zaključam i otključam i on proradi normalno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo hard reset. Meni jutros nije radila video kamera, poslije proradila ali snimak nisam mogao otvoriti.
Ovo im je najgori OS sto se bugova tice, inzenjeri spavaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne radi mi dobro Grindr app na ios 14.2, iphone 8, kad kliknem na profil ili search - zablokira i mora da se restuje aplikacija. Uradio sam reinstalaciju, na kraju i reset telefona ali opet isto.
 
Rekoh da vidim sta je Grindr. Znam za Tinder. [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

7d501e462247fb2655b63d66f78c73f8.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To tako i treba da radi po defaultu.

Може ли то да се искључи? Увек се утрипујем да су ми стигле 2 поруке пошто је јако мали размак између 2 нотификације.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Moze, ima opcija da se iskljuci.

Huawei P30
 
Може ли то да се искључи? Увек се утрипујем да су ми стигле 2 поруке пошто је јако мали размак између 2 нотификације.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk

Settings - notifications - messages - repeat alerts podesi na "once"
 
Ja za sad bagove nesto i ne vidim a silom prilika bas dosta vremena provodim na telefonu. Iphone 7 128gb ako je bitno. Baterija na wifi bolja nego na 13 dok mi se cini da kad je na mobilnoj mrezi crpi vise nego pre. Lag osetim jedino kad otkljucam telefon a on direktno upadne u neku aplikaciju koja je bila otvorena, mada se i to sredi za sekund. Ostalo, prezadovoljan!
 
F78FE4F8-93A0-4797-BE50-D5B5CC40E714.jpeg

Da li postoji neka fora da se izbaci ova viber ponuda za poziv....?
 
WiFi ima neka fora da uvek bude konektovan? Uvek se diskenektuje posle nekog vremena. Ranije je držao WiFi celu noć.
 
Pogledajte prilog 290883

Da li postoji neka fora da se izbaci ova viber ponuda za poziv....?
I mene to nervira, moram 5 puta da kliknem i da odgovorim na 10 pitanja da bi pozvao nekoga. Odakle im ideja da kroz ceo sistem provuku viber...

Mene osvetljenje zeza na 11ici. Neće da radi kako treba na ios 14. Zabaguje i ne može da se pojača svetlo ni ručno ni automatski.
 
Ima li opcija da imam u kopiranih više stvari i da biram kada koju da zalepim negde ? Da nema klasično samo “Paste” zadnje kopirane, već memorija kopiranih reci.

Opcija na njihovoj tastaturi da pomeram kursor po ekranu levo desno klizajući po tastaturi (ne da zadržim pa gađam gde da ubodem) ?
 
Poslednja izmena:
Moze, 1,09€


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Од јутрос сам приметио један проблем са WiFi. Наиме накачим се али ми у горњем левом углу не приказује да сам online, иако се види да јесам када уђем у подешавања.
А друга чудна ствар јесте што нормално претражујем интернет али ми не раде апликације Telegram, Viber I WhatsApp. Када уђем у њих само пише Connecting. А у подешавањима ми стално титра VPN опција, покушавајући да се конектује.

Шта је проблем?

4a328d84fb8e5649731fe831d80b38ab.jpg


8d0ab619ee36676cc397aee65c65876b.jpg



Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Pa imas neki VPN koji je trenutno u problemu. Iskljuci pa vidi u podesavanjima da je stvarno iskljucen i probaj


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ево га прорадио некако. Фала [emoji4]


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Cini mi se da vise ne secka. Sta god da sam radio, seckao ko Android.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Прешао на 14.1 и одмах сам приметио да ми Weather Widget не приказује информације. У самој апликацији све ок кад уђем али овако изгледа Widget...

e852ddfeb65c156f560f8d0fee8fa53a.jpg



Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Kako sam ja jos pre 4 5 dana na 14.1? :p meni ujutro sam izbacio da ima apdejt... cudo bas
 
Widget за време одједном прорадио [emoji849]


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Cini mi se kao da Face ID i generalno sve ostalo brze radi na ovom 14.1


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno