Šta je novo?

iOS 14

Pa nije isto na svakom uredjaju. Meni je primjetno na 4G slabija baterija, ne toliko, ali ima razlike u odnosu na 13.7. Procitao sam na macrumours, neki lik napisao sta je on uradio i ja sam zato ugasio sleep tracking i sve vezano za sleep na satu i telefonu. I sat mi u prosjeku na kraju dana ima 20% vise baterije, telefon isto bolje drzi bateriju. Ajd’ ga znaj [emoji28].


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je neko od vas primjetio keyboard lag? Nekoliko puta do sad na iOS14 sam primjetio da mi laguje tastatura...
 
@Kenzo Ja sam na ipadu primetio. Otkucam par slova, nista se ne prikazuje i onda odjednom ispise.
 
Poslednja izmena:
I na to se zali dosta korisnika, ima i par klipova na YT. Lijepo su poceli sa ios 14. [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Neko je trazio, pa evo par ideja za home screen

 
26f578e9e3f673939a94da8377f6356a.jpg

11177d1d769cdf600b367526eee2eb8f.jpg


Na wifi top! Nije 120 hz i zmaj, ali svejedno... [emoji1787][emoji1787][emoji1787]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam trenutno bas zadovoljan sa baterijom, jer bukvalno radim sa telefonom ovih dana i prodaju i slikam puno, upload slika i telefoniranja i pisanja po ceo dan, i da ip11 je u pitanju

https://ibb.co/xHkYCNg
 
Ja ne mogu da vidim od poslednjeg punjenja sot..mislim on pokazuje al to je za ceo dan bukvalno

https://ibb.co/vXJmwCz
 
Poslednja izmena:
Baterija je meni ok na .01 ali ne rade mi glatko tranzicije animacije kao na 14.0 secka bas.
 
Stigla ios 14.2 beta 2 a sa njom i ninja emoji :)
 
Jel zna neko kad ce neka public beta ? Ja sam na 14.0.1 trenutno da li je to poslednja public ?
 
Da predjem sa 14.0.1 na public betu ili? Ne znam kakva je tamo bat..ova dobro drzi
 
Mala pomoc, prije kad sam otvarao YT klipove mogao sam kliknuti open in app i nastavim gledati u aplikaciji.
Sada ili te opcije nema ili ju ne vidim.
Kliknem na ime klipa koji neko postavi npr na forumu, i otvori mi u safariju.

Edit, skontao sam.

Ako se kome desi isto:

1) otvorite klip u safariju
2) klik na share dugme ispod klipa, otvori se novi meni, zadrzati na linku od videa, i otvori se pop up meni
3) izabrati open in youtube

I sada se stalno otvara u YT.
[emoji28]

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jos jedan post za bateriju i necu vise postovati sto se 14.0.1 tice... izuzetno losa danas.
ff70356b090f04d963b00b9ee19ee393.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
c968d1c245e196ebb9c17a35d21c1bd6.jpg


Skoro 3h na 4G, ostalo wifi. Dosta se brze prazni nego prije. Dok na wifi baterija ubija. Opet viber radi u pozadini i to svakim azuriranjem zeznu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I kakav je 14.0.1. na Iphone 7? Ima li neko da baci neki opis, vredi/ne vredi, bagovi, baterija?
 
Pisao sam gore, odličan je, bolji od 13.7. Nisam do sad naleteo na neke bitne bug-ove.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Kul, hvala za potvrdu! Jel OTA standardno ne dira nista aplikacije? Imam neke iz kojih ne bih smeo da se izlogujem bas..
 
Ne dira nista,slobodno ota update..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iOS 14.0.1 i Pro Max model - često mi se dešava da gubim mobilni internet iako mi stoji da ga imam. Ovo mi se ni na jednom iOS-u pre nije dešavalo. Telenor mreža.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iOS 14.0.1 i Pro Max model - često mi se dešava da gubim mobilni internet iako mi stoji da ga imam. Ovo mi se ni na jednom iOS-u pre nije dešavalo. Telenor mreža.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Takodje, isti model ista verzija.... i isto telenor....sinoc to primetio
Zbog toga planiram na ovu beta publik da predjem
 
Moja žena, sve isto... Googlao nema korisnog rešenja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Povremeno se i kod mene javlja ovaj problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterija je meni ok na .01 ali ne rade mi glatko tranzicije animacije kao na 14.0 secka bas.

Ne da secka nego isece nacisto[emoji16] . Bas je losa situacija. Pro max. Postali su kao Android.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da se javim u vezi lagova pri korišćenju tastature.

Čini mi se da se lag javlja u situacijama kad ima mnogo teksta. Ja imam nekoliko baš dugačkih beleški, koje stalno dopunjavam.

Posle dana korišćenja mi se čini da sa SwiftKey i Gboard nema problema, tako da to može biti prelazno rešenje dok ne izbace novo ažuriranje.
 
Nazad
Vrh Dno